antradienis, rugsėjo 29 d.
Mergina seneliui: tikra istorija iš gyvenimo
tiesa.com
123rf.com

Vyrai svarbūs ir reikalingi moters gyvenime. Tačiau vyras, tiksliau – santykiai su juo, neturi moteriai tapti pagrindiniu tikslu, dėl kurio ji būtų pasirengusi pamiršti save, palaikyti siaubingą ryšį tik dėl to, kad neliktų viena, nebūtų be pinigų, sudaryti netinkamą santuoką tik dėl to, kad visuomenė nešnairuotų į išsiskyrusią, kad nesijaustų kalta dėl to, kad „paliko vaikus be tėvo“.

Kaip tai yra rimta, galbūt jums padės suprasti vienos moters istorija, publikuojama jos vardu ir su jos sutikimu.

„Kai ištekėjau, man buvo 20, o jam – 65-eri. Tada nesuvokiau, kad tinku jam į anūkes. Dabar suprantu, kad tuo laiku apskritai nežinojau, ką darau. Bet jau nieko sugrąžinti neįmanoma.

Gimiau mažame miestelyje. Tėvai anksti mirė. Iš mokyklos po konflikto su auklėtoja išmetė 9 klasėje. Įsidarbinau prekiauti turguje, kad galėčiau nors kiek užsidirbti. Pinigų vis tiek buvo mažai, o darbas – sunkus. Ten susipažinau su viena mergina, su kuria išvykome į didmiestį ir apsigyvenome pas jos senelę. Taip pat dirbome turguje ir svajojome studijuoti užsienio kalbą.

Užsirašėme į japonų kalbos kursus. Ten draugė susipažino su savo būsimuoju vyru, japonu. Viename jų kompanijos vakarėlyje aš sutikau savo būsimą vyrą.

Tada jis buvo vienos pelningos kompanijos prezidentas, būtent tuo jis mane patraukė – daugiau nebuvo nieko, jis buvo negražus, nebejaunas ir nuo jo sklido blogas kvapas. Bet aš negalvojau apie tai, jis man atrodė esąs gero gyvenimo šansas.

Tačiau miegoti su juo tekdavo. Todėl prieš guldamasi su juo į lovą aš išgerdavau, kad neapsivemčiau jo glėbyje. Pagal galimybes stengiausi išvengti sekso, bet visai juo neužsiimti buvo neįmanoma, ir kiekvieną kartą aš prisiversdavau eiti pas jį ir gultis. Mūsų santykiai buvo normalūs, netgi geri, jei ne tas seksas.

Buityje aš stengiausi jam nepriešgyniauti – taip vyras duodavo daugiau pinigų. Žinoma, jis pastebėdavo, kad išgėrinėju, bet aš paaiškinau, kad seksas mane ne itin domina, o išgerti vyno – net naudinga. Tiesa, jis ne per daug jaudinosi, kad aš esu šalta lovoje, kur kas įdomesnis jis buvo pats sau.

Taip mes gyvenome 5 metus. O paskui prasidėjo jo verslo problemos, pinigai tirpo, ir aš jį palikau. Vėliau jis grįžo į Japoniją, ir daugiau mes nė karto nesimatėme.

Kai kam iš šalies mano gyvenimas tuo metu galėjo atrodyti kaip rojus: aš vaikščiojau po parduotuves, leidau pinigus. Kildavo minčių apie mokslus, bet iš savo kvailumo maniau, kad išsiskyrusi gausiu daug pinigų, ir tai bus daugiau, nei galima užsidirbti mokant japonų kalbos. Iš tikrųjų aš gavau alkoholizmą, nuo kurio paskui ilgai gydžiausi.

Dabar aš visiškai nebegeriu, tačiau sveikatą jau praradau. Kaip ir didžiąją gyvenimo dalį. Aš negaliu pakeisti savo istorijos, bet gal mano patirtis padės pakeisti kitų istorijas. Tas, kurios dar neprasidėjo, tik maloniai kaitina kraują mintimis, kaip gerai būtų leisti svetimus pinigus. Padėti toms, kurios dar nesupranta, kuo už visa tai tektų sumokėti.“

Tokie straipsniai kaip šis paprastai sulaukia daugybės piktų moterų komentarų. Apie tai, kad tie nuostabūs pagyvenę vyrai – ryškios ir talentingos asmenybės, sugebančios sužavėti bet ką. Jie turi teisę į meilę.

Žinoma, jie turi teisę į meilę. Kaip ir kiekvienas iš mūsų. Tik kodėl meilės jie nori ne iš bendraamžių ar bent sveiko proto ribose jaunesnių už save. Meilės jie ieško iš 20-mečių nimfų. O nimfos perkamos. Ir parduodamos. Žinoma, ką daryti su savo kūnu – kiekvieno asmeninis reikalas. Ir vis dėlto merginoms su sveika saviverte apskritai nekyla toks klausimas, ar verta save parduoti.

2019 06 10 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt