penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Merginos su pridėtine verte
tiesa.com

Praėjusį šeštadienį grupė „Olialia pupytės“ pirmą kartą atliko savo muzikinę programą Londone gyvenantiems lietuviams.

Merginų pasirodymas vyko naujai atsidariusiame klube „Moscow never sleeps Parties“. Lietuvoje itin populiarios blondinės, pastaruoju metu tiesiog „neišlipančios“ iš televizijos ekranų, vyriškąją auditoriją pakerėjo ne tiek dainavimu, kiek savo dosniai apnuoginto kūno formomis. Tiesa, ir moterims buvo ne mažiau smalsu iš arčiau įvertinti, kaipgi „pupytės“ atrodo po krūtų didinimo operacijos, kuri ne kartą buvo rodyta ir aptarta žiniasklaidoje.

„Olialia pupyčių“ atstovė juokavo, kad nors merginų pasirodymas nepigus, net ekonominio nuosmukio laikais organizatoriai supranta, už ką moka – „mūsų merginos dabar – su pridėtine verte!“
 
Nors blondinės prisipažino, kad jas tebekankina nedideli skausmai, šypsenos ir energingi šokio judesiai ant scenos to neišdavė. Po koncerto, kaip pačios teigia, apimtos patriotiškumo, jos beveik valandą dalijo autografus ir fotografavosi su susirinkusia publika, kurioje, be lietuvių, buvo nemažai rusakalbių.
 
„Žmonės mus priėmė labai šiltai, miela koncertuoti tautiečiams, sunkiai dirbantiems Anglijoje. Mus užplūdo tikri patriotiniai jausmai, todėl po pasirodymo dalijome autografus ir fotografavomės su visais norinčiaisiais“, – pasakojo Skaistė Steikūnaitė, visai nesenai Lietuvos paparacų „sugauta“ su olimpiečiu Ramūnu Vyšniausku. Šis sunkiaatletis Lietuvoje gerai žinomas ne tik sporto, bet ir pramogų pasaulyje.
 
Garsiam krepšininkui Simui Jasaičiui neva galvą apsukusi Oksana Pikul džiaugėsi, kad merginos sulaukia pasiūlymų koncertuoti kitose šalyse. „Tai tik patvirtina, kad mes esame populiarios ne tik Lietuvoje“, – džiūgavo ji, įsitvėrusi į kolegės Marinos Daščenkos parankę. Beje, trečioji „pupytė“ – žaliaakė Marija – yra ištekėjusi ir augina dukrytę, tad nuo kalbų ir piršlybų su kiekvienu dėmesį parodžiusiu vyruku išsisuka lengviau nei jos draugės.
 „Labai gaila, kad nepamatėme Londono centro, neturėjome galimybės apsipirkti, nes abi dienas buvo labai prastas oras. O ir laiko daug neturėjome per visus tuos nuotykius“, – čiauškėjo merginos, išreikšdamos viltį, kad greitai čia grįš ir paviešės ilgiau.
 
Parengė Margarita Narvydaitė
 
 
 
 

2009 11 26 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt