sekmadienis, sausio 17 d.
Merūnas apie savo tėvą: jis puikiai žino, kas jo sūnus, ir jei per tiek metų nesusirado, matyt, nenorėjo
tiesa.com
Merūnas

Tėvo dienos proga surengtoje specialioje LNK laidoje „Valanda su Rūta“ garsusis operos tenoras, dainininkas Merūnas Vitulskis prabils apie savo tėvą. „Aš mamos vaikystėje esu klausęs apie tėvą, kas jis toks, kur jis, bet kaskart pamatydavau graudžias mamos reakcijas ir supratau, kad šis klausimas – didelis tabu“, – pasakos Merūnas.

Tačiau neseniai iš savo mamos draugės Merūnas pasakos sužinojęs kur kas daugiau nei iki šiol.

Pasirodo, jo tėvas buvo vedęs, turėjo kitą šeimą, todėl galimai Merūnas turi dar du brolius ar seseris, o tėvo vardas – Bronius. „Iki šiol nesuprantu, kaip tėvas net neatėjo pas mamą į ligoninę, kai aš gimiau. Nors, iš kitos pusės, esu nelinkęs jo teisti, nes iki šiol nežinau visų aplinkybių. Gali būti, kad jo šeima net nežino apie mane“, – pasakos Merūnas. Pasak dainininko, tėvo ieškoti jis neketina, nes šis puikiai žino, kas jo sūnus, ir jei per tiek metų nesusirado, matyt, nenorėjo. Merūnas taip pat atviraus nekaltinantis tėvo, nes galbūt jis pasirinko apsaugoti šeimą, kurią jau buvo sukūręs.

Laidų vedėjas ir prodiuseris Kristupas Krivickas, neseniai su žmona susilaukęs penktojo vaikelio, prisipažins, kad penktojo sūnaus laukimas buvo ne lengvesnis. Šįkart, kaip ir prieš trejus metus, kai anksčiau laiko gimė ketvirtasis Krivickų sūnus Augustas, nėštumas buvo rizikingas, todėl didžiąją jo dalį Kristupo žmona Jurgita praleido lovoje.

Aktorius, ugniagesys gelbėtojas Agnius Marcinkevičius prisipažins, kad tapęs tėvu patyrė šoką. „Šiandien drąsiai sakau: tėvystė – dovana, kurią turėtų patirti kiekvienas vyras“, – teigs A. Marcinkevičius. „Pirmą dukrą tekinau 17-os, atidžiai rinkdamas jai vyrą. Antrosios, pagrandukės, kol kas nenorėčiau atiduoti už jokius pasaulio turtus. Norėčiau daugiau vaikų, todėl su žmona ketvirtą atžalą ketiname įsivaikinti“, – prisipažins Lietuvos romų bendruomenės pirmininkas, romų ansamblio „Sare Roma“ lyderis Ištvanas Kvikas.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., per LNK.

2019 05 30 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt