šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Metro be kelnių diena (video)
tiesa.com

Atrodo, įprasta diena, žiovaujantys, knygas skaitantys ar muzikos besiklausantys darbuotojai skuba į biurus, parduotuves, viešbučius ar kitą darbą, tačiau kažkas atrodo ne taip – jie visi pamiršo kelnes? Paskelbta tarptautinė metro diena be kelnių sulaukė pasekėjų visame pasaulyje, pranešė dailymail.co.uk.

Tūkstančiai žmonių Londone bei visame pasaulyje pasidavė šiai tarptautinei dienai ir keliavo į darbus be kelnių – atvirai demonstruodami bendrakeleiviams savo apatinį trikotažą. Šis, jau tradicija tapęs kasmetinis renginys, prasidėjo Niujorke vos nuo septynių dalyvių 2001 metais. Šiuo metu tarptautinė metro be kelnių diena išplitusi jau 60 šalių. Londone drąsuoliai neišsigando šalčio ar kreivo praeivių žvilgsnio.

Šio miesto gyventojams itin pasisekė, kad teisėsaugos atstovai labai tolerantiški įvairių akcijų bei keistokų renginių atžvilgiu. Madride šis renginys neišsiplėtojo, mat, kasmet jam vykstant, prie metro stočių išsirikiuoja eilės policininkų ir už viešosios tvarkos pažeidimą suima kiekvieną, pasirodžiusį be viršutinių rūbų. Ispanai nebūtų ispanais, jei nesugalvotų juokingos išeities – šiemet Madrido gyventojai renginyje dalyvavo apsirengę, tačiau rūbai buvo permatomi – moterys metro važiavo pasidabinusios skaidriomis suknutėmis, per kurias ryškiai matėsi apatiniai, o vyrai – permatomomis kelnėmis, tad policija nebegalėjo nieko padaryti.

Šis renginys išplito per vieną socialinį tinklalapį, kuomet pirmasis septynetas kasmet kviečia dalyvauti vis daugiau žmonių, taip ši akcija kasmet plinta vis naujose pasaulio kampeliuose bei sulaukia vis daugiau pasekėjų, rašė dailymail.co,uk.

2012 01 10 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt