pirmadienis, kovo 8 d.
Metus – jokio sekso: B. Pitt’as laikysis celibato
tiesa.com

Kone geidžiamiausias kino pasaulio vyras aktorius Brad’as Pitt’as rengiasi kuriam laikui visiškai atsisakyti sekso, skelbia šaltiniai Hollywood’e.

Sensacingą žinią atskleidė aktorė Tiffany Haddish – ji po „Oskarų“ teikimo ceremonijos pastebėta kalbantis su B. Pitt’u, o vėliau pokalbio detalėmis pasidalijo su šou pasaulio aktualijas akylai stebinčia žiniasklaida.

„Susitikome lifte. Brad’as sakė, kad metus išsivers be sekso, o jeigu taip pat pasielgsiu ir aš, po metų tai padarysime kartu.

Nežinau, ar galima tikėti vyru, kuris turi 7 vaikus“, – sakė 38 metų T. Haddish.

Prieš pusantrų metų su Angelina Jolie išsiskyręs B. Pitt’as nuo to laiko yra vienišas, nors su juo nuolat siejamos įvairios garsenybės, gandai apie naujus aktoriaus santykius nepasitvirtina.

Nežinia, ar 54-erių vyras ateinančius metus išties laikysis celibato, tačiau šaltiniai teigia, kad širdžių daužytojas šiuo metu nori kuo daugiau laiko skirti tik sau ir domisi skulptūra, meditacija bei sveika mityba.

„Jis visą laiką buvo kam nors įsipareigojęs, todėl iki šiol tam tiesiog neturėjo laiko. Jis nori susikoncentruoti į save ir dairosi naujos meilės“, – sakė šaltinis.

[9413]

2018 03 10 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt