trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Mia pasipiktino dėl pabėgėlių
tiesa.com

Teroristams išplatintus video, kuriame IS kovotojai paskelbė valstybes, kuriose žada palikti kruvinus pėdsakus ir jame išgirdus Lietuvos vardą, Lietuvoje žymi dainininkė Mia susirūpino, kaip reikės leisti vaikus į mokyklą.

Garsi moteris užsipuolė pabėgelius teigdama, kad jų į Lietuvą priimti nereiktų. Mia savo „Facebook” paskyroje rašė:

„Galite mane teisti ir smerkti, bet turiu negerą nuojautą dėl tų pabėgėlių... Sutinku, kad jie nekalti ir bėga iš savo šalies dėl IS, tačiau tarp jų tikrai bus ir tų, kurie atbėgs kitais tikslais... Tada visi turėsim bėgti iš savo namų, tik ar bus kur? Šiuo atveju mane užvaldo dviprasmiški jausmai... Gailestis, lydimas baimės... Greit bus baisu vaikus leisti į mokyklas...“

Labiausiai daininkei pikta dėl to, kad valstybė pabėgeliams skirs nemažas sumas išmokų. Jai skaudu, nes Lietuvoje ir taip didelis skaičius skurstančių šeimų, kurioms valstybės skiriamų lėšų reiktų labiau ir daugiau.

„Kiekvienais metais po tris keturis labdaros renginius rengia, kad žmonės paaukotų medicinai, vargstančioms šeimoms, vaikų namams ir t.t. Tai nenustebčiau, kad ta opa dar labiau išaugtų ir tektų rengti dar ne vieną labdaringą renginį, kad paaukotume pabėgėliams... Pati valstybė nesugeba pasirūpinti savo piliečiais, o ką jau kalbėti apie svetimšalius”, - dėstė įžymybė.

Į dainininkės pareiškimą sureagavo verslininkas Sigitas Martinavičius, primindamas V. Pilibaitytei, kad visgi Lietuva - demokratinė Europos valstybė. „Demokratiniu keliu išsirenkame savo atstovus, atiduodame jiems savo balsą. Jūs pasisakėte už, Jūsų balsas pas Jūsų Seimo narį“, – Miai priminė Sigitas.

2015 12 01 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt