trečiadienis, liepos 6 d.
Milijardieriaus Kataro princo žmona K. Gallanio rasta negyva savo namuose Marbeljoje
Alfa.lt
Instagram
Kasia Gallanio

Buvusi Kataro princesė rasta negyva savo namuose Marbeloje, būdama 45 metų, per bjaurią globos kovą su buvusiu vyru, kurį ji kaltina vieno iš jų vaikų tvirkinimu, skelbia Dailymail.

Kasia Gallanio buvo trečioji milijardieriaus Abdelazizo bin Khalifos Al Thani (73 m.), dabartinio Kataro emyro, žmona.

Ji tvirtino, kad buvęs Kataro naftos ir finansų ministras, kuris buvo vyriausias ankstesnio emyro Khalifos bin Hamado Al Thani sūnus, seksualiai išnaudojo vieną iš trijų jų dukterų, nors kaltinimus neigė.

K. Gallanio, kuri gyveno prabangiai, linksmindavosi vakarėliuose su įžymybėmis, 2015 m. dalyvavo ekstravagantiškose Sofios Vergaros vestuvėse su Joe Manganiello, sekmadienio rytą buvo rasta negyva Ispanijoje po įtariamo narkotikų perdozavimo.

Kaip rašo „Le Parisien“, Ispanijos policijos pareigūnai aptiko K. Gallanio kūną lovoje be fizinio smurto žymių.

Ji buvo rasta, kai jos jauniausia dukra perspėjo Ispanijos policiją iš Paryžiaus, kad kelias dienas negalėjo susisiekti su savo motina, pranešė „El Pais“.

Ispanijos laikraštis pranešė, kad durininkas keliems pareigūnams leido įeiti į K. Gallanio butų kompleksą Marbeljoje sekmadienį apie 8 val.

„Le Parisien“ pranešė, kad gegužės 19 d. Paryžiaus teismas atmetė K. Gallanio reikalavimus dėl globos. Neseniai ji keletą mėnesių praleido ligoninėje, o prancūzų leidinys skelbė, kad ji buvo linkusi patirti nervų sukrėtimą.

Dėl to teisėjas atidėjo bylos nagrinėjimą, kol bus atliktas psichologinis įvertinimas, siekiant geriau suprasti šeimos aplinkybes, teigiama Le Parisien.

Buvusi pora dalijasi 17-mečiais dvyniais, kurie iš pradžių gyveno su Al Thani, kol nusprendė persikelti pas savo motiną į Marbelją.

Tačiau ji sakė, kad tada jis nusprendė juos „pasiimti kaip bausmę“.

Jie turi dar vieną dukterį, kuriai 15 metų ir kuri vis dar gyvena su Kataro karaliumi prabangiame 50 tūkst. kvadratinių pėdų bute Paryžiuje, kur jis buvo ištremtas po perversmo, kuriam 1995 m. vadovavo jo pusbrolis Hamadas bin Khalifa Al Thani.

Buvusi karališkoji pora 15 metų buvo įsivėlusi į aršią teisinę kovą dėl savo vaikų globos.

Jis apkaltino ją alkoholizmu ir psichikos sveikatos problemomis, o Al Thani buvo apkaltintas vienos iš poros dukterų išnaudojimu.

Paryžiaus prokuratūra pradėjo tyrimą dėl kaltinimų seksualiniu prievartavimu sunkinančiomis aplinkybėmis, pranešė prancūzų laikraštis.

73 metų tėvas neigė jam pateiktus kaltinimus, pranešė „Le Parisien“.

2022 06 02 15:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt