pirmadienis, sausio 18 d.
Milijardierius vaikus gelbėjusį britą išvadino pedofilu
tiesa.com

Tailando urve įstrigusius vaikus išgelbėti padėjęs naras sulaukė viešo pažeminimo – jį visame pasaulyje žinomas amerikietis verslo magnatas, automobilio „Tesla“ projekto kūrėjas Elonas Muskas išvadino pedofilu.

Pasaulis tik praėjusią savaitę atsikvėpė po sėkmingai baigtos itin sudėtingos gelbėjimo operacijos, kurios metu iš užlieto urvo Tailande buvo išvaduoti 12 vienai futbolo komandai priklausančių berniukų ir jų treneris.

Jie ten įstrigo, kai urvą užliejo staigiai pakilęs vanduo, palikęs žmonėms tik nedidelę sausumos atbrailą.

Būtent ten juos ir aptiko britų narai.

Vaikai ir treneris rasti po 9 dienų, dar apie savaitę truko jų gelbėjimo operacija – norint išeiti iš urvo, teko siauromis angomis po vandeniu plaukti apie kilometrą.

Gelbėjimo operacija pritraukė viso pasaulio dėmesį, joje dalyvavo ne tik vietos, bet ir viso pasaulio narai, pagalbą pasiūlė ir naujausių technologijų gamyba garsėjantis E. Muskas – jo vadovaujama bendrovė pažadėjo į įvykio vietą atsiųsti vaiko dydžio povandeninį laivą, kuris berniukams padėtų grįžti. Dėl tokio savo poelgio turtuolis sulaukė pagarbos iš visos planetos gyventojų.

Tačiau pagarbą netrukus pakeitė neapykanta, mat milijardierius praėjusį savaitgalį socialiniame tinkle „Twitter“ pedofilu išvadino vieną iš gelbėjimo operacijoje dalyvavusių narų – britą Vernoną Unsworthą.

„Esu nustebintas ir piktas, kad jis viešai taip mane pavadino.

Dabar visi žinome, kas per žmogus yra šis vyrukas (E. Muskas – red. past.).

Aš taip to nepaliksiu“, – sakė pirmadienį V. Unsworthas.

Manoma, kad tokią milijardieriaus reakciją iššaukė V. Unswortho interviu, kuriame naras E. Musko pasiūlytą mini povandeninį laivą pavadino „netinkamu“ gelbėjimo operacijai.

„Atleisk, pedofile, tu to tikrai prisiprašei“, – tokį narui adresuotą komentarą paliko E. Muskas, kuris E. savo žinutę vėliau ištrynė.
 

Britas žada savo garbę ginti teisinėmis priemonėmis, E. Muskas kol kas savo įžeidžiančių žodžių nekomentuoja.

Tailande iš urvo išvaduoti visi 12 berniukų ir jų treneris

E. MUSKO PASIŪLYTA GELBĖJIMO PRIEMONĖ:

2018 07 16 12:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt