šeštadienis, gruodžio 4 d.
Milijonierius A. Zvirbulis-Čiris neinvestuoja į prabangią išvaizdą: man labiausiai patinkantis prototipas – „bomžas“
Alfa.lt
LNK
Aivars Zvirbulis-Čiris

„Šiaip man labiausiai patinkantis prototipas – bomžas, benamis, valkata. Tiesą sakant, esu iš tų žmonių, kurie mažiausiai galvoja apie aprangą. Man kur kas svarbesnė išorinė laisvė. Jis nieko neturi, tačiau puikiai jaučiasi. Esu žmogus, kuriam svarbu dirbti, kasdien kažką dirbti. Išorinio turto atžvilgiu mano požiūris, ir poreikiai – labai primityvūs. Aš gyvenu tuo, ką darau, o visa kita man nerūpi“, – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos Latvijos milijonierius, Aivars Zvirbulis, prašantis jį vadinti pravarde Čiris, arba lietuviškai – Žvirbliu.

Pasak vyro, net džinsus jis perka ne už kelis šimtus, o vos už šimtą eurų. „Kai stoviu parduotuvėje, ir man reikia išsirinkti prekę, man turi reikšmę ir dvidešimt, ir trisdešimt eurų. Net pačiam gėda, nes laikas, kurį aš prarandu svajodamas, kainuoja brangiai...“, – pasakos A. Zvirbulis.

Beveik 400 kilometrų nuo Vilniaus, arba vos 80 kilometrų nuo Latvijos sostinės Rygos, istoriniame Vidžemės regione netoli vieno seniausių Latvijos Cėsio miesto atsidursite tikrame rojuje. 300 hektarų užimančios gyvenvietės Amatciems vaizdai iš paukščio skrydžio užburia. Rodos, vidury miško, prie dešimčių įvairaus dydžio vandens telkinių, ant kalvų stūkso viena už kitą įspūdingesnės vilos, apsuptos, iš pažiūros, laukinės gamtos. Tačiau neapsigaukite. Viską sugalvojo ir sukūrė vienas žmogus, verslininkas, latvis kartografas Aivars Zvirbulis. Svajonių namai ramybę mėgstančių turtuolių gyvenvietėje? Jei spėliojate, kiek tektų už juos pakloti, verta pasakyti svarbiausią dalyką – vien pinigų norintiems čia gyventi nepakanka. Kokių griežtų taisyklių norintiems čia įsikurti tektų laikyti ir ką pataria visa tai sukūręs milijonierius Aivars trokštantiems praturtėti, gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

2021 11 08 14:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt