šeštadienis, liepos 11 d.
Milijonierius Aronas Perezas dovanomis apipila ne tik Urtę, bet ir jos tėvus
tiesa.com

Lietuvoje dar neregėto masto meilės skandalas – milijonierius iš JAV Aronas Perezas įsimylėjo šešiolikmetę lietuvę Urtę. Laidoje KK2 mergina pasakos, kad viskas prasidėjo nuo nekaltos žinutės.

 „Aronas buvo pirmas, kuris man parašė, niekada nemaniau, kad galėtų būti kas rimto, bet kuo toliau, tuo labiau pradėjom bendrauti“, - šį trečiadienį 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK kalbės Urtė.

Šiuo metu Urtė lanko mokyklą, yra dešimtokė, todėl su savo mylimuoju gali matytis tik per atostogas, be to, mergina atskleis, kad tai pirma tokia rimta meilė.

Pats milijonierius sako, kad jam jaunas Urtės amžius – nėra problema.

Urtė pasakos, kad tėvai jos reaguoja ramiai į jos ir amerikiečio draugystę.

„Tėvai supranta, iš pradžių buvo šiek tiek šoko, bet tėvai žinojo viską anksčiau nei spauda, tai problemų nebuvo“, - pasakos Urtė.

Be to, Aronas labai patinka Urtės tėvams, jis jau yra juos nusivežęs į Ispaniją.

„Aš myliu jos mamą, tėčio taip gerai nepažįstu. Su mama buvome Madride, Ispanijoje. Buvo geras laikas“, - laidoje pasakos A. Perezas.

O per šias Šv. Kūčias milijonierius iš JAV sutiko pas Urtės močiutę Naujojoje Akmenėje

„Manėme, kad gerai būtų susipažinti ir su kita šeimos puse, mamą pažinojo, buvo susitikę daug kartų, buvo kartu Ispanijoje. O iš tėčio pusės nežinojo nei giminių, nieko, todėl galvojome, kad reikia susipažinti“, - pasakos Urtė.

Šv. Kūčių vakarą Aronas bandė valgyti įvairius lietuviškus patiekalus – silkę pataluose ir kitus tradicinius Kūčių vakaro skanėstus.

Tačiau labiausiai Kūčių vakarą džiaugėsi Urtė, ji iš savo širdies draugo Arono gavo labai prabangią dovaną – deimantais inkrustuotą laikrodį.

Visą reportažą apie Urtės ir Arono meilę žiūrėkite šį trečiadienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

2017 01 04 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt