antradienis, birželio 2 d.
Milžiniškas laimėjimas geriausius draugus pavertė priešais
tiesa.com

Prieš ketverius metus Rytų Anglijoje pagrindinį nacionalinės loterijos prizą laimėjęs vyras iš sau priklausančio namo išvarė neįgalią draugę, kuri šiam padėjo išgyventi blogiausiais laikais. Šis tikina pavargęs būti geradariu.

Adrianas ir Gillian Bayfordai šalyje išgarsėjo 2012 metais, kai vargingai ir galą su galu vos sudurdavusi šeima laimėjo 148 milijonus svarų sterlingų. Netoli Cambridge’o esančiame Heverhillo miesto gyventojai iki ateitį radikaliai pakeitusio laimėjimo turėjo nuosavą panaudotų muzikos įrašų parduotuvę, o moteris dirbo slauge.

Tačiau po ekonominės krizės verslas strigo, o gaunamų pajamų užteko tik būtiniausiems poreikiams patenkinti. Poros geriausia draugė Kym Mills, turėjusi drabužių parduotuvę greta A. Bayfordo įrašų krautuvėlės.

Blogiausiais laikais K. Mills visokeriopai padėdavo porai.

„Pakviesdavau juos kavos, prižiūrėdavau jų vaiką. Buvome tiesiog geriausi draugai, pasitikėjau jais, jie – manomi. Tai buvo geri laikai“, – dabar jau būtuoju laiku kalba K. Mills.

Tuo metu, kai draugai išgyveno ne pačius geriausius laikus, moteriai verslas sekėsi puikiai, ji net praplėtė jį ir persikėlė į didenses patalpas. Tačiau po kurio laiko viskas apsivertė aukštyn kojom.

K. Mills sveikata pašlijo, verslas žlugo, o jos geriausiems draugams likimas buvo dosnus kaip reikiant ir jie laimėjo didžiulę sumą. Sutuoktiniams didžiuliai pinigai asmeninės laimės neatnešė ir jie jau po metų pasuko skirtingais keliais, bet milijonieriumi tapęs Adrianas nepamiršo sunkiais laikais jam padėjusios Kym.

Kurį laiką.

Valytojos darbą jai parūpinęs Adrianas leido Kym bei jos dukrai gyventi viename iš jam priklausančių namų už 500 svarų sterlingų nuomos mokestį.

Tačiau neseniai buvęs geriausias draugas pasikeitė ir apkaltino ją nebūtais dalykais – esą moteris pavogusi iš jam priklausančio žirgyno kelis nereikšmingus daiktus, o nuo birželio ėmė kalbėtis oficialiai: atsiuntė laišką, pranešantį, jog nuomos mokestis pakeliamas nuo 500 iki 750 svarų sterlingų.

„Tai aiški žinia, kad aš čia nepageidaujama. Negalime mokėti tokio dydžio nuomos“, – sakė K. Mills.

Pasak jos, Adrianas teisinosi, kad tai tik verslas, nieko asmeniško.

Tuo tarpu A. Bayfordas tikino, jog žmonės tiesiog priprato gerai gyventi ir neįvertino mano gerumo.

Rūpinausi jomis kaip savo šeima, o jie pradangino mano daiktus. Namo, kuriame leidau joms gyventi, rinkos nuomos kaina siekia 1500 svarų sterlingų, o jos mokėjo 500. Jos nesupranta, kaip joms pasisekė. Jos galėjo tapti benamėmis, o gyveno ištaigingame name.

Užteks teikti labdarą“, – piktai apie buvusią geriausią draugę kalbėjo A. Bayfordas.

Loterija atnešė milijonus, bet ne šeimyninę laimę

Svajonių darbas JK? Į vieną vietą – šimtai pretendentų

2016 10 23 10:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt