antradienis, balandžio 20 d.
Minske pristatyta grafikės Kristinos Norvilaitės kūryba
tiesa.com
urm

Lapkričio 15 dieną Baltarusijos šiuolaikinio meno galerijoje Minske atidaryta žinomos Lietuvos grafikės Kristinos Norvilaitės-Geniušienės darbų paroda „Viską tau pasakysiu“.

Parodoje eksponuojama per 30 menininkės grafikos darbų ir jos pačios kurtų objektų, atspindinčių menininkės vidaus ir jos santykių su ja supančia aplinka, pasaulį.

Pasak parodą atidariusio Lietuvos Respublikos ambasados Baltarusijoje atstovo Mindaugo Gabrėno, K. Norvilaitės kūryba nepalieka abejingų, nes jos kūrybinių siekių objektas yra jos pačios vidinė būsena, būdinga kiekvienam iš mūsų.

Kalbėdama apie savo darbų seriją „Viską tau pasakysiu“ autorė pripažino, kad didžiausia šios serijos įkvėpėja yra jos dukra Laura, sutikusi, kad jos vaikystės žaislai būtų paversti meno objektais. Kristina Norvilaitė – Lietuvos dailininkų sąjungos narė.

Grafikė baigė bakalauro ir magistro studijas Vilniaus dailės akademijoje. Surengė virš 40 personalinių parodų, o dalyvavimų grupinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje.

Menininkė taip pat yra žinoma kaip knygų dailininkė, parodų kuratorė ir meno akcijų autorė, nuo 2008 metų vedanti edukacinius užsiėmimus Santariškių vaikų ligoninėje.

2019 11 19 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt