ketvirtadienis, birželio 24 d.
Mirė Anglijos numylėtinis 14-metis šokėjas, vadintas „kitu Billy Elliotu“
tiesa.com
facebook nuotrauka

Jackas Burnsas iš Greenocko, Škotijoje mėgavosi vaidmenimis ITV trileryje „Plain Sight“, „The One Show“ ir „ Priscilla Queen of the Desert".

Jaunasis šokėjas, vadintas „kitu Billy Elliotu“, netikėtai mirė sulaukęs vos 14 metų amžiaus.

Baleto šokėjo Jacko Burnso gyvybė užgęso jo namuose Greenoke, Inverclyde, Škotijoje.

Būdamas vos devynerių Jackas laimėjo vietą prestižinėje Glazgo baleto mokykloje, o sulaukęs keturiolikos metų sulaukė ir pasiūlymo kurti vaidmenį hitu tapusiame „Outlander“.

Žinia apie paauglio mirtį pasidalino „Elitinės šokių akademijos“ atstovas. „Rašome šį įrašą labai sunkia širdimi“, - rašė akademijos narys.

„Sekmadienį, gruodžio 1 dieną, tragiškai anapilin išėjo mylimas studentas Jackas Burnsas. Jackas įkvėpė visus „Elite“ studentus ir palietė visų, kuriems buvo malonu su juo dirbti ir šokti jau nuo 2012 m., širdis.

Mes, visa Jacko šeima ir draugai, esame visiškai palaužti."

Kilmacolmo Šv. Kolumbo mokyklą lankęs jaunuolis palieka savo mamą Kareną, tėtį Robertą ir brolį Rory. Sielvartaujantys artimieji kreipėsi į socialinę žiniasklaidą, kad pagerbtų Jacką.

„Amžinai ir visada galvoju apie tave“, - socialiniame tinkle „Facebook“ rašė vienas jų. „Jackas buvo toks nuostabus berniukas ir jis nenusipelnė to, ką išgyveno.

Jis niekada nenorėjo niekam pakenkti, jo kūne nebuvo nė vieno blogo kaulo. Viskas, ką jis darė, visus vertė šypsotis. Man be galo skauda širdį, kad praradau žmogų, kuris man reiškė tiek daug".

Jacko laidotuvių pamaldos vyks Šv. Marijos bažnyčioje, Patriko gatvėje, Greenock, 10.00 val. ryto, Gruodžio 12 d., Ketvirtadienį.

2019 12 10 19:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt