pirmadienis, gegužės 17 d.
Mirė iš kalėjimo paleista biologinė Radži mama: moteris rasta negyva savo bute
Alfa.lt

Mirė atlikėjo Radži Aleksandrovič biologinė mama Raisa Aleksandrovič. Moters kūnas buvo rastas pirmadienį jos bute Vilniuje, skelbia naujienų portalas Delfi.

„Dabar dar sudėtinga kažką komentuoti. Laidotuvių reikalus tvarkys, ko gero, savivaldybė, o aš net nežinau, kuriame mieste ji buvo priregistruota... Informaciją dar tikslina, kol kas ir pats nieko nežinau“, – portalui sakė Radži.

Anksčiau buvo skelbiama, kad Radži ir jo motinos santykiai yra prasti. „Gyvenime padariau tiek klaidų, kad jų suskaičiuoti jau nebepajėgiu. Mano visas gyvenimas – vienos klaidos“, – anksčiau televizijoje kalbėjo Raisa.

„Radžis pats nenori turėti nieko bendro su savo motina. Motina didžiuojasi savo sūnumi, bet tegul jis gyvena savo gyvenimą ir eina savo keliais. R. Aleksandrovič sakosi, kad ir kokia ji bloga motina būtų, būtent ji jam davusi gerą balsą. Pati kažkada visai neblogai dainavusi“, – anksčiau buvo skelbiama portale Alfa.lt.

Alfa.lt primena, kad prieš ketverius metus mirė atlikėjo senelis. Charkove gyvenęs 77 metų Viktoras Christovas ilgą laiką sirgo diabetu.

2020 05 06 11:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt