ketvirtadienis, vasario 25 d.
Mirė serialo „Pagaliau skambutis“ žvaigždė D. Diamondas: vyrui buvo 44-eri
Alfa.lt
SCANPIX

Aktorius Dustinas Diamondas labiausiai žinomas dėl vaidmens seriale „Pagaliau skambutis“. Garsus vyras mirė praėjus trims savaitėms po to, kai jam buvo diagnozuotas vėžys. Buvę jo kolegos Mario Lopezas ir Tiffani Thiessenas pagerbė aktorių, pavadindami jį „tikru komedijos genijumi“.

44-erių aktoriui prieš mėnesį buvo diagnozuotas karcinomos vėžys. Vyras mirė pirmadienį, prižiūrimas mylimosios Tashos Jules, skelbia Dailymail.

Jam buvo diagnozuota ketvirtos stadijos mažųjų ląstelių karcinoma, kai jis sausio 12 d. staiga paguldytas į Floridą, kankinamas skausmų. 

Manoma, kad jo būklė greitai pablogėjo per paskutinę savaitę po to, kai praėjo pradinius chemoterapijos etapus. Šaltinis sakė TMZ, kad jam buvo nuimti kvėpavimo aparatai, kad jį prižiūrėtų ligoninėje.

„Ši žiauri, negailestinga piktybinio vėžio forma jam buvo diagnozuota tik prieš tris savaites. Tuo metu tai spėjo greitai išplisti po visą jo sistemą. Dustinas nekentėjo, jis neturėjo gulėti skausmuose. Dėl to esame dėkingi“, - sakoma jo atstovo pranešime.

Buvę aktoriaus kolegos Mario Lopez, Mark-Paul Gosselaa, Tiffani Thiessen ir Tori Spelling pagerbti aktorių socialiniuose tinkluose po jo mirties.

2021 02 02 12:37
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt