pirmadienis, sausio 17 d.
Mirė serialo „Pilna troba“ aktorius Bobas Sagetas
Alfa.lt
Scanpix
Bobas Sagetas

Aktorius ir komikas, serialo „Pilna troba“ žvaigždė Bobas Sagetas mirė sausio 9 d. būdamas 65 metų, skelbia Dailymail.

Garsenybė rastas susmikęs Orlande, Floridoje, „Ritz-Carlton“ viešbučio kambaryje. Vėliau policija konstatavo B. Sageto mirtį.

Viešbučio darbuotojai aptiko B. Sagetą maždaug 16 val. Netrukus atvyko policija ir ugniagesiai.

Kol kas neskelbiama mirties priežasčių, tačiau šaltiniai teigia, kad aktoriaus mirtis buvo nustatyta viešbučio kambaryje.

Policijos atstovas teigė, kad dabar „nėra informacijos apie mirties priežastį, detektyvai nerado jokių neteisėtų veiksmų ar narkotikų vartojimo požymių“.

Dieną prieš mirtį, B. Sagetas socialiniuose tinkluose paskelbė žinutę apie įvykusį „stand-up“ komedijos pasirodymą Džeksonvilyje. Komikas rašė, kad pasirodymo metu jautėsi „lyg vėl būtų 26 metų amžiaus“ ir teigė, jog atrado „naują savo balsą ir mėgavosi kiekviena akimirka“.

B. Sageto šeima patvirtino jo mirtį paskelbdami oficialų pranešimą.

„Su giliu liūdesiu pranešame, kad mūsų mylimas Bobas šiandien mirė. Jis mums buvo viskas ir mes norime, kad jūs žinotumėte, kaip jis mylėjo savo gerbėjus, pasirodydamas gyvai ir suburdamas žmones kartu pasijuokti. Nors šiuo metu prašome privatumo, kviečiame prisijungti prie mūsų ir prisiminti meilę ir juoką, kurį Bobas atnešė pasauliui“, – skelbiama pranešime.

2022 01 10 11:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt