šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Mirties baimė garsenybę privertė mesti rūkyti
tiesa.com

Ilgiau nei keturis dešimtmečius intensyviai rūkęs Jeremy Clarkson’as pagaliau atsisakė šio žalingo įpročio. Buvęs TV laidos „Top Gear“ vedėjas ir rašytojas pripažįsta, kad jam apsispręsti padėjo ir mirties nuojauta, kai vyras gulėjo ligos patale.

J. Clarksonas, kuriam dabar 57-eri, rūkyti pradėjo būdamas vos 14 metų ir iki šiol surūkė apie 630 tūkst. cigarečių: įprastai jam prireikdavo 2 pakelių rūkalų per dieną.

Rugpjūtį išvykęs kasmetinių atostogų į Balearų salas garsusis britas staiga sunegalavo, o gydytojai jam diagnozavo plaučių uždegimą. Ši liga dviems savaitėms jį paguldė į ligoninės lovą, mat liga buvo gerokai progresavusi.

„Tris dienas varčiausi lovoje, kol galiausiai nuvykau pasitikrinti pas gydytojus. Jie pasakė, kad mažiausiai savaitę turėsiu praleisti ligoninėje, o kai ėmiau aiškinti, jog tai neįmanoma, jie man atsakė: jeigu nedarysiu, taip, kaip jie sako, aš mirsiu.

Kito pasirinkimo neturėjau. Nuo 1978-ųjų, kai pradėjau dirbti, nebuvau nustojęs dirbti ilgiau nei dienai“, – rašė jis „The Sunday Times“.

J. Clarkson’as pripažino, kad mesti rūkyti jis ryžosi pamatęs kraujo tyrimų rezultatus.

„Mano kraujas buvo taip apnuodytas, kad ranka nekilo paimti žiebtuvėlio“, – rašė garsenybė.

2017 08 27 13:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt