ketvirtadienis, liepos 9 d.
„Miss USSR UK“ konkurse – dalyvauja būrys lietuvių
tiesa.com

Jau keletą metų Londone vykstantis modelių konkursas „Miss USSR UK“ nuolat sulaukia išskirtinio dėmesio. Konkurse dalyvauti teisę turi merginos iš buvusiai Sovietų Sąjungai priklausiusių šalių. Šiandien vykstančiame renginio finale, kaip įprastai, dalyvauja ir kelios lietuvės.

Šiemet savo privalumus drauge su konkurentėmis ant scenos demonstruos lietuvaitės Arina Černyšiova, Gintarė Satkauskaitė, Viktorija Kartanovič bei Evelina Vasiljevaitė. Pernai šį konkursą nugalėjo taip pat mūsų tautietė – Agnė Skopaitė.

Tuomet mergina sulaukė kritikos bangos. O konkurso organizatoriai teisinosi, kad šis pavadinimas tėra būdas suvienyti merginas iš skirtingų šalių. Mat anksčiau konkursas vadinosi „Miss Russia“, tad jame dalyvaujančios kitatautės privalėjo atstovauti Rusijai. Tuo jos nebuvo patenkintos, tad teko keisti pavadinimą.

Lietuvos Ambasada Londone pernai viešai pasmerkė lietuvių dalyvavimą tokiame renginyje. O dar prieš trejus metus išplatino pranešimą, kuriame skelbė atsiribojanti nuo konkurso ir pareikalavo išimti Lietuvos pavadinimą iš visų su konkursu susijusių bukletų, reklaminių plakatų, tinklalapio ir kitų šaltinių.

Šiemet lietuvaitės itin prabangiame renginyje dėl gražiausios USSR merginos titulo varžysis balandžio 22-ąją.

2017 04 22 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt