šeštadienis, gruodžio 4 d.
Modelis B. Hadid prabilo apie psichinės sveikatos problemas
Alfa.lt
Instagram
Bella Hadid

Supermodelis Bella Hadid prakalbo apie psichinės sveikatos problemas. Garsenybė atskleidė pastaruoju metu jaučianti „perdegimą“, skelbia BBC.

Instagramo paskyroje su 47 mln. sekėjų B. Hadid skatino kitus tokioje situacijoje nepamiršti, kad „nesate vieni“.

Anksčiau modelis pasakojo kovojusi su depresija ir nerimu, kai buvo paauglė.

Šįkart B. Hadid atsakė į dainininkės Willow Smith vaizdo įrašą, kuriame ji kalbėjo apie nesaugumą ir nerimą. Modelis sakė, kad W. Smith žodžiai padėjo jai pasijunti „mažiau vienišai“.

B. Hadid pasidalijo asmenukėmis, kuriose įsiamžino verkianti ir jautriu įrašu.

„Socialianiai tinklai yra netikri. Kiekvienas, kuriam sunku, prašau, prisiminkite tai. Kartais viskas, ką turi išgirsti, yra tai, kad nesi vienišas.

Aš patyriau ne vieną perdegimą, kad tai suprasčiau. Jeigu sunkiai dirbi dėl savęs, leidi laiką vienas, kad suvoktum savo traumas, trigerius, džiaugsmus ir rutiną, visada galėsi daugiau išmokti apie savo skausmą ir kaip jį atlaikyti“, – instagrame rašė B. Hadid.

Modelis ir anksčiau yra kalbėjusi apie savo emocinę sveikatą.

2019 m. garsenybė sakė, kad „su tuo kiekvienas susidūrė praeityje arba susiduria dabar“.

Šiuo metu daug žvaigždžių ilsisi nuo socialinių tinklų. Dainininkė Lana Del Rey išjungė savo paskyras rugsėjo mėnesį, Edas Sheeranas beveik nieko neskelbia jau nuo 2015 m.

Kompanija, kuriai priklauso instagramas, šiuo metu vadinasi „Meta“ (anksčiau žinoma kaip „Facebook“) pastaruoju metu susilaukia nemažai kritikos. Buvęs kompanijos darbuotojas teigė, kad platforma „daug žalingesnė, negu kita socialinė medija“.

2021 11 10 21:24
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt