šeštadienis, sausio 23 d.
Mokslininkai atskleidė du amžius, kada žmogus jaučiasi laimingiausias
tiesa.com
Pixabay.com

Ar šią akimirką jaučiatės laimingi? Ne? Gali būti, kad taip yra dėl to, jog jums ne 16 ir ne 70 metų. Pasirodo, būtent tokio amžiaus britai jaučiasi laimingiausi ir labiausiai patenkinti savo gyvenimu.

Tokia išvada priimta išnagrinėjus daugiau nei septynerių metų duomenis, sukauptus Nacionaliniame statistikos biure.

Moksliniame tyrime rašoma, kad žmonės laimingiausiais jaučiasi tada, kai yra jaunesni – paauglystėje ir senatvėje. Laikotarpis tarp 16 ir 70 metų daugeliui praeina kaip viena ilga diena.

Mokslininkai taip pat nustatė, kad žmogaus psichologinė būsena suprastėja, t.y., jis tampa nervingesnis, labiaui jaudinasi dėl bereikšmių dalykų, sulaukęs 25-erių ir 55-erių. Po šio gražaus jubiliejaus laimės pojūtis vis stiprėja, gyvenimas tampa geresnis, teigia tyrimo autoriai.

Tačiau yra ir gerų naujienų. Net jei jums ne 16 ir ne 70, džiaugtis turėtumėte vistiek, mat dabar, kalbant bendrai, žmonės yra laimingesni nei prieš keletą metų.

„Pagerėjo visiems ekonominiams sluoksniams priklausančių žmonių gyvenimo kokybė. Net jei pakeistume duomenis ir pašalintume vis mažėjantį nedarbo lygį, tai neturėtų įtakos vis gerėjančiam gyvenimui“, – rašoma moksliniame pranešime.

2019 02 15 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt