trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Mokyklai uždraudus priauginamus nagus, įsiuto tėvai: vaikai negali paimti parkerių
tiesa.com
Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Viena mokykla nusprendė įvesti taisyklę ir uždraudė mokiniams klasėse sėdėti su priaugintais nagais. Tokių priemonių imtis teko po to, kai į ugdymo įstaigą ateinama pasipuošus „ekstremalaus ilgio ir dizaino“ nagais, dėl kurių mokiniai negali paimti parkerių į rankas.

Burnside koledžo Northumberlande mokinių tėvai gavo laiškus, kuriuose rašoma apie visas ribas peržengusius aksesuarus ir tai, kokią neigiamą įtaką jie daro vaikų mokslams.

Tačiau šis ugdymo įstaigos žingsnis įsiutino keletą tėvų, kurie net pagrasino savo atžalas perkelti į kitas mokyklas. Pasak jų, šios taisyklės neturėtų galioti vaikams, kurie mokosi grožio srityje, pavyzdžiui, praktikuojasi priauginant nagus.

Per ilgi ir ryškūs nagai, pasak mokyklos atstovybės, kelia pavojų vaikų sveikatai, taip pat neigiamai veikia jų susikaupimą pamokų metu. 

Taisyklėse skelbiama, kad mokinių nagai turėtų būti „tinkamo ilgio, kad netrukdytų dalyvauti kūno kultūros pamokos ir kituose praktiniuose užsiėmimuose“. Jei nesilaikys šios taisyklės, mokinių laukia „atitinkamos sankcijos“.

2019 08 19 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt