ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Monika Marija: buvo laikas, kai išeidavau į sceną ir galvojau, ką aš čia darau, juk visai nemoku dainuoti
Alfa.lt

Kaip įveikti nepasitikėjimą savimi ir atsiskleisti scenoje Monika Marija turi asmeniškai patikrintą receptą, kurį prieš kelis metus užrašė dainos pavidalu. Siekdama suteikti pasitikėjimo savimi, Monika Marija ne tik skyrė savo pačios rašytą dainą dalyvėms, bet pasiruošimo metu ir atvėrė širdį. Pasirodo, jog buvo laikas, kai ir pati mokytoja visiškai netikėjo nei savo talentu, nei galimybe nugalėti Lietuvos balso projektą.

„Dainą „Nebėgu nuo savęs“ rašiau apie tą momentą, kai pati dalyvavau Balse ir stovėjau finale. Pamenu, kad dainavau lygiai toje pačioje arenoje, prieš tūkstančius žmonių, jie visi sėdėjo ir aš išėjau į sceną ir galvoju „dieve, ką aš čia darau, gi aš visai ne dainininkė, gi aš visai dainuot nemoku, gi aš visai nepasiruošus, ką aš veiku toje scenoje. Ir prisimenu, kad jie tada visi visiškai netikėtai išsitraukė savo telefonus ir uždegė man tokį gražų dangų prieš akis, kad aš gyvenime nebuvau mačius tokio grožio“, − savo prisiminimais iš pačios pradėto kelio projekte su dalyvėmis dalinasi Monika Marija.

Didžiausias iššūkis dalyvėms bus kovoti su savo baimėmis ir neužtikrintumu, tačiau mokytoja tikisi, kad ši daina taps visų baimių nugalėjimo ir pasitikėjimo savimi simboliu.

„Tu gali užlipti į sceną tobulai išmokęs žodžius, tobulai pasiruošęs, turėdamas nerealias vokalines galimybes ir tobulai viską surepetavęs. Tačiau jei tu nepasitikėsi savimi, kontaktas su žmonėmis ir su kameromis, tiesiog nutrūks. O tavo pasirodymas taps labai silpnas“, − sako Monika Marija. 

2020 04 27 12:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt