pirmadienis, gegužės 10 d.
Moteris įsitikinusi, kad princas Harry jai pasipiršo: padavė į teismą dėl neištesėto pažado
Alfa.lt

Sasekso kunigaikščiu besiskelbiantis apgavikas susisiekė su advokate Palwinder Kaur ir pasipiršo jai, tačiau teisėjas teigė, kad mintis, jog tai tikrai buvo princas, yra „svajotojo fantazija“, skelbia Daily Star.

Moteris nori, kad princas būtų suimtas, nes „neišpildė savo pažado“ ją vesti.

Advokatė P. Kaur pateikė peticiją Pendžabo ir Harjanos aukštajam teismui, teigdama, kad Sasekso hercogas susisiekė su ja per socialinius tinklus ir po ilgo susirašinėjimo el. paštu jai pasipiršo.

P. Kaur taip pat nori, kad Indijos valdžia išduotų tarptautinį arešto orderį, kad policija ir Britanija galėtų sulaikyti Harry ir jis būtų priverstas „nedelsiant“ įvykdyti savo pažadą tuoktis.

„Šia peticija siekiama imtis teisinių veiksmų prieš Britanijos gyventojo princo Charleso Middletono sūnų princą Harry Middletoną ir nurodyti Britanijos policijai imtis veiksmų prieš jį, nes, nepaisant pažado vesti peticijos pateikėją, minėtas pažadas nebuvo įvykdytas“, - rašoma peticijoje.

Moteris pripažino, kad niekada nebuvo Britanijoje ar sutiko princą Harry. Visas jų bendravimas vyko el. paštu ir soc. tinkluose.

Ji pridūrė, kad nenoriai žengė žingsnį reikalaudama teismo veiksmų po to, kai taip pat parašė princo Harry tėvui.

P. Kaur negavo jokio atsakymo iš princo Charleso.

Teismas atmetė pareiškimą, nes nėra įrodymų, kad moteris bendravo su princu Harry.

„Visiems gerai žinomas faktas, kad įvairiose socialinės žiniasklaidos svetainėse, tokiose kaip feisbukas, tviteris ir kt., sukuriami netikri profiliai, ir šis teismas negali pasikliauti tokio pokalbio tikrumu“, - sakė teisėjas Arvindas Singhas Sangwanas.

2021 04 14 16:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt