antradienis, liepos 7 d.
Moterų treneris pusnuogis viešai sušoko viliotinį
tiesa.com

Buvęs televizijos žinių vedėjas, o dabar - asmeninis moterų treneris Martas Kalendra atskleidė kitą savo pusę. Apsinuoginęs vyras šoko viliotinį ir bandė sužavėti Rūtą Ščiogolevaitę šou „Mes – vieno kraujo“ metu.

Anksčiau puikiai įsikūnijęs į scenos karalių Elvį Preslį, šįkart M.Kalendra pasirinko kardinaliai skirtingą vaidmenį ir tapo grupės „Right Said Fred“ nariu. Scenoje M.Kalendra pasirodė plikas, pusnuogis, vėliau sušoko asmeninį viliotinį komisijos narei R.Ščiogolevaitei, o galiausiai jo apnuogintą kūną ir raumenis šokėjos scenoje laistė vandeniu.

„Aš savo įvertinimu bandžiau nugesinti tą įsijautusį striptizo šokėją, kuris turbūt pasijautė, kad yra mano bičas“, - po pasirodymo kalbėjo pati R.Ščiogolevaitė.

„Martai, esi žiauriai talentingas žmogus, bet aš į šitą pasirodymą irgi ne iki galo įsikirtau“, - pusiau juokdamasis kalbėjo Stano.

„Šįkart aš noriu susprogdinti seksualumo bombą, - savo idėją komentavo M.Kalendra. - Noriu parodyti, kad moku ne tik dainuoti, bet taip pat – ir savo charizmatiškumą, kad moku šokti, judėti“.

„Kol dirbau žinių tarnyboje, toks darbas ir kažkokių ten bombų sprogdinimas scenoje nebuvo suderinami“, - aiškino pats laidos dalyvis. „O dabar kadangi nežinau, kiek dar pavyks išsilaikyti projekte, noriu nedelsti ir kuo greičiau parodyti viską, ką galiu“, - pridūrė jis.

Scenoje M.Kalendra visus pritrenkė ir ypač plastiškais bei seksualiais klubų judesiais. „Čia jau iš Dievulio gavau, o ką iš jo gauni, tuo turi dalintis su visais žmonėmis. Aš jau nuo pat vaikystės buvau labai plastiškas“, - pasakojo M.Kalendra.

2017 03 10 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt