trečiadienis, spalio 5 d.
MTV vaizdo klipų apdovanojimą atsiėmusi reperė N. Minaj prabilo apie psichinę sveikatą
Alfa.lt
Scanpix
Nicki Minaj

Nicki Minaj MTV apdovanojimuose pasinaudojo proga pasisakyti už psichinę sveikatą pramogų industrijoje, skelbia People.

Sekmadienį vykusiuose MTV vaizdo klipų apdovanojimuose reperė gavo Michaelo Jacksono Video Vanguard apdovanojimą.

Jos gerbėjų klubo nariai, plačiai žinomi kaip „Barbz“, įteikė apdovanojimą „hiphopo karalienei“. Per savo kalbą ji skyrė laiko padėkoti „pagrindiniams žmonėms“, kurie ją įkvepia – Lil Wayne ir JAY-Z, ir tiems, kurie suteikė jai „didžiulių galimybių“, kaip Kanye Westas, Rihanna, Beyoncé ir kt.

Tada 39 metų N. Minaj prakalbo apie psichinę sveikatą, sakydama: „Norėčiau, kad Whitney Houston ir Michaelas Jacksonas vis dar būtų čia“.

„Linkiu, kad žmonės suprastų, ką jie turėjo omenyje ir ką išgyveno. Linkiu, kad žmonės rimtai žiūrėtų į psichinę sveikatą, net ir tų žmonių, kurie, mūsų nuomone, turi tobulą gyvenimą“.

Tada ji pagerbė žmones savo gyvenime: „Ilsėkis ramybėje tėti, mano pusbroli Richardai ir mano verslo vadove Andžela. Jiems niekada neturėjau progos pasakyti ilsėkitės ramybėje viešai“.

Prieš atsiimdama apdovanojimą, ji dainavo daugybę savo geriausių hitų, įskaitant „All Things Go“, „Roman's Revenge“, „Monster“, „Beez in the Trap“, „Chun-Li“, „Moment 4“. Gyvenimas“, „Super bosas“, „Anakonda“ ir „Super Freaky Girl“. Pasibaigus N. Minaj pasirodymui, net Taylor Swift paskatino ovacijas.

2022 08 29 16:34
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt