šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Multimilijonieriaus R. Karpavičiaus sūnus Rokas atskleidė mįslingos tėvo mirties ir paveldėjimo istorijos užkulisius
Alfa.lt

Su naujais mokslo metais, su nauju televizijos sezonu šiandien sveikina TV3 laida „Prieš srovę“. Daugiau nei du dešimtmečius gyvuojanti publicistikos laida naujajame sezone sugrįžta su aktualiomis ir visiems svarbiomis temomis. Didžiulę patirtį turinti žurnalistė, laidos vedėja Audrė Kudabienė kaskart pristato aktualiausias, skaudžiausias, rezonansines istorijas. Šiandien laida „Prieš srovę“ kalbins velionio Raimondo Karpavičiaus sūnų apie rezonansinę tėvo mirties ir testamento istoriją.

Prieš dvejus metus Raimondas Karpavičius atsisveikino su žmona ir išvažiavo į ligoninę gydytis. Tuo metu nei jo pirmoji žmona Audronė, nei sūnus Rokas net neįtarė, kad gyvo Raimondo nebepamatys, kad tėvas smarkiai sirgdamas netikėtai ves daug jaunesnę moterį Aistę, kuriai ir savo broliui Raimondas testamentu užrašė visą turtą, lyg pamiršdamas apie vienturtį sūnų, anūkus, pirmąją žmoną…

Pirmą kartą rezonansinėje Lietuvos multimilijonieriaus Raimondo Karpavičiaus testamento istorijoje prabyla jo sūnus – Rokas Karpis. Vyras gyvena Tenerifėje, Londone, į Lietuvą atvažiuoja retai ir tik su reikalais. Laidai „Prieš srovę“ Jis sutiko drąsiai prieš kameras papasakoti apie savo praeitį, apie kurią gausios kalbos ir gandai pasipylė iškart po to, kai vyras užprotestavo savo tėvo testamentą. Vyras neslėpė už ką jam buvo skirta bausmė Naujojoje Zelandijoje ir kiek laiko praleido kalėjime.

Vyras paneigia mitą, kad neva jų santykius pagadino jo teistumas ir tai galėjo būti priežastis, kodėl tėvas išbraukė iš testamento sūnų. „Niekas kitas, bet tėvas rūpinosi manimi, advokatais, kas mėnesį lankė mane Latvijoje, vežė ten mano žmoną, mamą. Taip, kaip tėvas, jis pyko už mano veiksmus, ir tai yra suprantama, ir aš pykčiau, bet tai nereiškia, kad jis manęs išsižadėjo kaip sūnaus“, – kalba R. Karpis.

„Kitai pusei aš pasakiau: duokit man pasikalbėt su mano tėvu, tegu jis man tiesiai šviesiai į akis pasako, kokia yra jo valia ir aš tą valią gerbsiu. To neįvyko niekada. Tėvas nei karto nei man, nei mano mamai savo valios neišreiškė. Tiksliau, jam neleista buvo su mumis kalbėt ir jis savo valios neišreiškė. Mano tėvas buvo pakankamai tvirtas žmogus ir būdamas sveikame prote būtų sugebėjęs savo sūnui pasakyt, koks yra jo sprendimas, kokia yra jo valia ir kokį testamentą jis palieka “, – kalbėjo sūnus apie daug įtarimų sukėlusį tėvo testamentą.

Rokui kyla labai daug klausimų ir įtarimų: kodėl antroji žmona Aistė neleido jam matytis su sergančiu tėvu, kodėl ji nepranešė nei kada tėvas mirė, nei kada laidojamas. Atsisveikinti nei su gyvu, nei su mirusiu R. Karpavičiumi artimiesiems taip pat nebuvo leista. Kūnas buvo itin skubiai kremuotas. Išvis, kokiu būdų jie galėjo susituokti, jei, kaip parodė medicininiai išrašai, jam tuo metu nustatytos didžiulės pragulos. Pragulos – žmogui, kuris galėjo sau leisti ne tik privačią slaugą, bet ir gydytis geriausiose užsienio klinikose, į kurias buvo patvirtinęs, kad važiuos gydytis, bet kažkodėl ten taip ir neišvažiavo...

Mįslinga istorija su daug neatsakytų klausimų – šį vakarą laidoje „Prieš srovę“ 19.30 val. per TV3!

2020 09 01 19:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt