trečiadienis, liepos 15 d.
Muzika + medicina
tiesa.com

Vokalo dėstytoja dirbanti dainininkė Baiba Skurstenė ir iš savo partnerio „Žvaigždžių duetuose“ Mariaus Gelažniko reikalauja nepriekaištingo dainavimo. Verslininkas jau kartą viešai prisipažino, kad Baiba jį labai „drožia“.

 
Karšto būdo verslininkas projekto metu apie savo partnerę atsiliepdavo labai pagarbiai ir ramiai, tačiau sykį neištvėrė. Į mikrofoną Marius paleido latviškų ir lietuviškų sakinių tiradą, skirtą savo partnerei. Verslininkas moka latviškai, nes jo senelis – latvis, kaip ir Baiba. Publika kvatojosi iki ašarų.
 
Pasirodymą stebėjusi Mariaus bičiulė „Mis Lietuva“ Gabrielė Martirosianaitė prisipažino, kad seniai verslininką matė tokį atsipalaidavusį, nes pastaruoju metu jis labai įsitempęs.
„Žinote tas gydytojo Levino magnetinės juosteles? Nuo riešų ir sąnarių skausmo? Tai, žinokit, Baiba jas riša ant galvos, nes nuo Gelažniko jai galvą skauda“, – apie savo partnerę juokais pasakojo verslininkas.
 
Kitame „Žvaigždžių duetų“ filmavime Baiba iš tiesų užsirišo ant galvos juostelę nuo skausmo ir paslaptingai šypsojosi.
 
Vienus aukščiausių balų „Žvaigždžių duetuose“ gaunančio verslininko Mariaus Gelažniko ir vokalo virtuozės latvės Baibos Skurstenės dueto pasirodymai nuolat lydimi medicinos temos.
Į „Žvaigždžių duetų“ traukinį paskutinę akimirką įšokęs Marius pasirodė sutvarstyta ranka – tiesiai po Vokietijoje atliktos rankos operacijos.
 
Vieną vakarą gerokai įsilinksminusio verslininko pasirodymą komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis įvertino taip: „Anksčiau Marius Gelažnikas pasirodydavo su trauma. Dabar Baiba šoko su trauma“.
 
Po tokio komentaro šv. Valentino dienai skirtoje laidoje seksualia medicinos sesele virtusi Baiba Marių į sceną įvežė vežimėliu. M. Gelažnikas buvo sutvarstytas nuo galvos iki kojų...
 
 

2010 02 06 17:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt