ketvirtadienis, birželio 24 d.
Muzikos prodiuseris iš Niujorko Dirty Vibezs pristato šiuolaikinę lietuvių liaudies dainos interpretaciją
Alfa.lt

Vilniuje karantino laikotarpiu apsistojęs ir vasarą šiuo metu Lietuvoje leidžiantis žinomas muzikos prodiuseris ir didžėjus iš Niujorko Dirty Vibezs įkvėptas lietuviškos muzikos melodijų jau pristato pirmuosius savo kūrybinius vaisius.

Žalias žalias žolynėlis – naujas vasaros remiksas šiuolaikiniam klausytojui

Žalias žalias žolynėlis – pirmasis muzikos prodiuserio Dirty Vibezs prisilietimas prie lietuvių liaudies muzikos kartu su dainininke Agne Sabulyte. „Kai mane pakvietė sudalyvauti šiame projekte, buvau suintriguotas idėjos prisiminti ir naujai pristatyti lietuvių muzikos šaknis. Muzika yra subjektyvus dalykas ir mes visi esame kaip muzika. Mano pagrindinis tikslas dirbant su šia daina buvo išanalizuoti seną folklorą ir atnešti jį šiuolaikiniam klausytojui. Mėgavausi kūrybiniu procesu su Agne. Aš esu tikras, kad lietuviams ir pasaulio klausytojams tai tikrai patiks“, – dalijosi savo mintimis apie naują kūrybinį projektą Dirty Vibezs.

Muzikos ir mados sintezė šiuolaikinėje lietuvių liaudies dainos interpretacijoje

„Išties gyvenimas yra pilnas netikėtumų. Ir tai, apie ką svajojau dešimt metų atėjo labai netikėtai. Lietuvių muzikos šaknys – savitos, įtraukiančios, turinčios gerai įsimenamus motyvus. Džiaugiuosi galėdama kartu su tokio lygio profesionalu kaip Dirty Vibezs ieškoti, atrasti bei pateikti pasauliui naujas šiuolaikines lietuvių muzikos interpretacijas“, – pristatydama naują kūrybinį darbą su prodiuseriu iš Niujorko Dirty Vibezs kalbėjo A. Sabulytė.

Kilęs iš Niujorko, Dirty Vibezs yra populiarus „trapo“ („Trapas“ – viena pagrindinių šiuolaikinių hiphopo muzikos srovių) didžėjus, kuris greta 40-ies populiariausių hitų groja ir savo originalius remiksus. Pasaulinė spauda Dirty Vibezs pristato kaip įgudusį didžėjų, puikiai gebantį jungti savo aistrą muzikai su mada. 

2020 07 15 07:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt