antradienis, rugpjūčio 11 d.
N. Bieranco paslaptis: ko reikia norint internete atrodyti kaip žinomam „influenceriui“?

Esu mobiliųjų programėlių konservatorius, o ne inovatorius: jas pasitelkiu įprastiems poreikiams – sumokėti už automobilio stovėjimą, išsikviesti taksi, užsisakyti maisto, naudotis elektroniniu paštu ar planuoti dienotvarkę. Taip apie save kalba „influenceris“ ir fotografas Naglis Bierancas, pridurdamas, jog šios technologijos skirtos palengvinti gyvenimą, suteikti daugiau praktiškumo bei patogumo.

Tačiau socialiniuose tinkluose ryškiai žibantis pašnekovas tikina turintis itin mėgstamas programėles, kurias noriai naudoja darbui ir laisvalaikiui, todėl dalijasi jų TOP penketuku. „Aš – kaip močiutė: įprantu, priprantu ir džiaugiuosi, kad yra išmanūs pagalbininkai, su kuriais gyventi tiesiog geriau“, – juokiasi N. Bierancas.

Nebijo pasirodyti nuobodus

Patrauklų N. Bieranco turinį socialiniuose tinkluose stebi tūkstančiai, o milžiniškos sekėjų gretos pildosi nuolat. Todėl fotografas populiarumu nesiskundžia, tačiau sako – jį augina ne inovacijos, o pastovumas.

„Toks esu ir pats: jei pripratau prie patogių bei praktiškų aplikacijų, naudoju nuolatos. Turiu bazines mobiliąsias programėles, kurių funkcionalumas mane džiugina. Kasdienybėje pasitelkiu visiems įprastus produktus – socialinių tinklų, įvairių paslaugų aplikacijas. Vertinu praktiškumą, pastovumą bei patogumą, o pokyčių nemėgstu. Šiuo atveju mobiliosios programėlės ir turi lengvinti gyvenimą bei teikti komfortą“, – apie konservatyvų požiūrį į technologijas kalba N. Bierancas.

Todėl fotografas šypsosi – jei kiti pamatytų jo išmaniojo programėles, tikriausiai nepatikėtų, kad tai būtent jo telefonas. Visgi N. Bieranco laisvalaikį ir darbą lydi tie pagalbininkai, kuriuos „influenceris“ kruopščiai išbandė, įsitikino kokybe bei gali rekomenduoti visiems.

„Mano gyvenimas neatsiejamas nuo socialinių tinklų, fotografavimo ir rūpesčio savimi. Atradau išmaniuosius įrankius, gebančius šias funkcijas puikiai atlikti. Nesvarbu, ar prireiktų profesionaliai redaguoti nuotraukas, ar sekti miego kokybę – mano pasitelkiamos išmaniosios programėlės palengvina tiek darbą, tiek kasdienybę“, – pasakoja pašnekovas.

Programėlė, kurią atskleidžia pirmąkart

Paklaustas, kokios yra mėgstamiausios jo naudojamos išmaniosios programėles, N. Bierancas dalijasi TOP penketuku produktų, be kurių, kaip pats sako, neišgyventų:

„Instagram“. Pagrindinis darbo bei laisvalaikio įrankis. Seka ir išbando visus atnaujinimus, pasikeitusias funkcijas, noriai domisi programėlės pokyčiais, kurių nedelsia pamėginti.

„Lightroom“. Ypač mėgstama mobilioji programėlė tvarkyti nuotraukų spalvas, kontrastą, šviesą. Svarbi, neatsiejama ir super reikalinga darbo dalis: be jos N. Bierancas savęs neįsivaizduoja.

„InShot“. Puiki programėlė vaizdo įrašų karpymui, redagavimui – paprastai valdoma, funkcionali, turinti daugybę nemokamų funkcijų. Video failus galima lėtinti, greitinti bei atlikti begalę kitų montažo subtilybių.

„StoryArt“. Pats N. Bierancas viešai dar niekada apie šią mobiliąją programėlę nepasakojo. Tai aplikacija, kuri įrėmina „Instagram Stories“. Rėmelius galima uždėti nuotraukoms, vaizdo įrašams: taip turinys atrodo gražus, unikalus ir išsiskiria iš bendro srauto.

Išvardintas išmaniąsias programėles „influenceris“ rekomenduoja tiek siekiantiems gyvenimo balanso, tiek norintiems kurti į jo panašų arba savitą bei originalų turinį socialiniuose tinkluose. Technologijų gamintojai papildo – minėtos mobiliosios aplikacijos dabar lengvai prieinamos visiems, senąjį įrenginį nusprendusiems pakeisti į bet kurį rinkoje tik ką pasirodžiusį „Huawei P40“ serijos flagmaną.

2020 05 25 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt