ketvirtadienis, spalio 29 d.
N. Bunkė išklojo visą tiesą apie „Yva“
tiesa.com

Grupės „Yva“ įkūrėja Natalija Bunkė vadinama pramogų pasaulio vilke. Moteris jau keturiolika metų sėkmingai koncertuoja, ji nuolat dalyvauja įvairių laidų filmavimuose, dalina interviu žurnalistams. Grupė „Yva“ tapo populiari vos susikūrusi. 2006 metais pasirodęs albumas „Berniukams“ buvo itin klausomas. Grupės dainos nuolat sukosi radijo stočių eteryje, o merginos sulaukdavo daugybės pasiūlymų koncertuoti.

„Aš nesupratau, kas darosi. Kur tik pasisukdavai, grodavo daina „Paukštelis“. Gatvėje mane pradėjo atpažinti, gyvenimas pasikeitė kardinaliai. Turėjome turą per Lietuvą. Ant scenos pradėjus dainuoti naują dainą, žmonės antrą priedainį jau dainuodavo kartu su mumis. Buvo labai smagu“, – apie užliejusią populiarumo bangą kalba N. Bunkė.

Vasaromis grupės „Yva“ per savaitę laukdavo penki koncertai. Rugpjūčio mėnesį dainininkės jausdavo didžiulį nuovargį, išsekimą. Tačiau užlipus į sceną viskas pasikeisdavo – jėgos grįždavo: „Ir dabar vasarai yra suplanuoti trys, keturi koncertai. Anksčiau po pasirodymų dar vykdavome pasilinksminti, neskaičiuodavome laiko. O dabar vykstu namo. Griežtai planuoju savo dienotvarkę, linksmybės po koncerto yra labai retas atvejis. Esu labai veikli. Ši savybė man gyvenime labai padeda.“

N. Bunkė neslepia, kad populiarumas atnešė ir finansinę naudą. Moteris kartu su tuometiniu savo vyru Deivydu Zvonkumi pasiėmė paskolą ir pasistatė namą Klaipėdoje. Dainininkė sako, kad niekada nebuvo labai išlaidi, pinigus leisdavo tik reikalingiems dalykams. Sunkiausiai Natalijai sekėsi suvaldyti užgriuvusius skandalus. Moteris džiaugiasi, kad pavyko pasimokyti iš savo klaidų ir dabar pavyksta juos užgesinti.

Atlikėja mano, kad grupės išgarsėjimo paslaptis buvo originalumas. „Yva“ merginos tuometinėje pop muzikos scenoje atrodė labai drąsios, jų apranga buvo mergaitiškai viliojanti. Beje, grupės įvaizdžiu nuo jos susikūrimo iki dabar rūpinasi pačios grupės narės. Dažniausiai kostiumus siuva N. Bunkė.

„Grupėje „Yva“ puiki atmosfera, mes esame labai geros draugės, ištvėrusios ne vieną draugystės išbandymą. Grupės nares labai myliu, man jos labai artimos. Juk mes kartu užaugome, mums gera kartu scenoje. Užlipusios į sceną mes nejaučiame ribų, darome tai, ką norime daryti. Ir „Yva“ įvaizdis mums tą leidžia. Scenoje aš galiu būti visai kitokia nei esu gyvenime“, – sako N. Bunkė, įvardindama priežastis, kodėl po penkerių metų pertraukos atgaivino vieną populiariausių visų laikų Lietuvos pop grupių.

Ir nors N. Bunkė scenoje jau daugiau kaip dešimtmetį, tačiau atrodo puikiai. Moteris juokiasi, kad išmoko prisižiūrėti ir pasidažyti. „Manau, kad moteris po 25-erių metų gražėja. Tik sportuoju mažokai, turiu prisiversti tai daryti. Prieš metus buvau labai liekna, jau „perkarusi“, dabar sultingesnė. Tačiau man taip tinka“, – juokiasi dainininkė.

2018 04 28 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt