trečiadienis, liepos 6 d.
N. Bunkė pirmą kartą atvėrė naujų namų Palangoje duris: pamatykite
Alfa.lt
LNK
Natalija Bunkė

„Čia turime 40 kvadratų, tačiau į juos telpa visas mūsų būstas. Man pavyko taip suprojektuoti, kad čia yra du miegamieji, svetainė ir virtuvė. Tai yra neįtikėtina, bet patikėkit, tai – įmanoma...“ – pasakojo Natalija Bunkė.

Tai pirmas kartas, kai 38 metų dainininkė ir nuomonės formuotoja N. Bunkė atveria duris į naujus, dar dažais kvepiančius savo namus pajūryje, komplekse „Takas į jūrą“ Kunigiškėse. Trijų kambarių apartamentuose, nesiekiančiuose net pusšimčio kvadratinių metrų, telpa, rodos, viskas, ko reikia jaukiam šeimos poilsiui: ne tik du miegamieji, virtuvė, svetainė, bet ir valgomasis keturiems asmenims. Vidiniame jaukaus namuko kieme Natalija su vyru įsirengė ir erdvią terasą jaukioms popietėms su grilio patiekalais ar vakarams draugų kompanijoje.

Panašaus tipo, tik kiek didesnio, neįrengto būsto kaina šiuo metu siekia 125 tūkst. eurų. Paklausta, kiek teko pakloti už įrengimą, turint omenyje tai, kad pastaruoju metu rasti patikimus meistrus, gerai ir kokybiškai dirbančius statybininkus, misija neįmanoma, Natalija sako, kad suskaičiuoti tiksliai nėra lengva. „Manau, kad sunkiai“, – paklausus, ar tilpo į 50 tūkst. eurų, prisipažįsta Natalija.

Ruošdama kavą, Natalija sako visada norėjusi nuosavų namų. Šiuos dainininkė kūrė sau, kad vasaromis, kai daugelis koncertų vyksta pajūryje ir aplinkiniuose miestuose, nereiktų naktimis ar paryčiais rizikuoti bei vykti į Vilnių ar nuomotis kambarį viešbutyje. Beje, tai ne vieninteliai namai pajūryje, kuriuos ji įsigijo. Natalija sako iš tiesų turinti du, kaip pajuokauja, nuosavus takus į jūrą, tik kitas kur kas įdomesnis projektas, dar neįrengtas.

Yra toks posakis – kvailas mokosi iš savų, o protingas – iš svetimų klaidų. Todėl ne tik su sekėjais, bet ir su žurnalistais atvirauti nevengianti Natalija mielai pasidalys klaidomis, kurių, net nepaisant solidžios būstų kūrimo patirties, išvengti nepavyko, bei patarimais, kokios gudrybės kuriant nuosavus namus padės sutaupyti solidžią sumą.

2022 05 30 10:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt