antradienis, birželio 22 d.
N. Bunkės išpažintis: ši daina gimė nusivylimo akimirką
tiesa.com
organizatorių nuotr.

Scenos diva tituluojama dainininkė Natalija Bunkė savo gerbėjams pristato naują savo solinę dainą – „Aš skrendu tau ant rankų“. Žinoma moteris atvira – ši daina atsirado tokią dieną, kurią galima pavadinti tikrai nevykusia. Dainininkė, pristatydama savo naują dainą, ne tik dėkoja gerbėjams už ištikimybę, bet ir dalijasi mintimis, kaip atrasti gyvenimo sėkmės receptą.

„Šią dainą gavau tada, kai mano gyvenime buvo sunkus momentas. Aš buvau nusivylusi. Nenorėčiau per daug daugžodžiauti ir skųstis, tačiau juk kiekvieno mūsų gyvenime būna tokių akimirkų, kai atrodo, jog viskas vyksta ne pagal planą, ne taip, kaip norime ar svajojame. Nusiviliame savimi, aplinka, viskuo. Kai atrodo, kad visą laiką taip ir liks, kad niekas nepasikeis. Kiekvienam tokius jausmus sukelia skirtingi dalykai. Tačiau išgyvenimai būna labai panašūs ir visiškai nesvarbu – tu garsus ar nežinomas, turtingas ar vargšas, visi išgyvename vienodai. Ir būdama tokios būsenos aš sulaukiau šios dainos savo elektroniniame pašte. Perklausą atidėjau kitam kartui.

Tik grįžusi namo prisėdau ant lovos, emocijos nereikalingos liejosi per kraštus, užsidėjau ausines ir perklausiau. Viskas buvo aišku – tai ženklas ir postūmis keistis, dirbti su savimi. Ši daina man suteikė tiek motyvacijos ir naujų jėgų, kad iškart parašiau jos autoriui – Arvydui Martinėnui-Vudžiui – Darom! Aš noriu, kad ji motyvuotų ir mano klausytojus! Juk čia tiek pozityvumo, kuris tiesiog išblaško slogias mintis ir stumia eiti pirmyn. Aš noriu, kad mano gerbėjai, „Instagram“ sekėjai pasikrautų naujų jėgų eiti pirmyn ir būti laimingi“, – atvirauja N. Bunkė.

Naująjį solinį kūrinį „Aš skrendu tau ant rankų“ N. Bunkė su V. Martinėnu-Vudžiu tobulino mėnesį:

„Dabar planuoju sukurti ir nufilmuoti vaizdo klipą, sukurti remiksą, taip pat be galo džiaugiuosi, kad vos per naktį daina tapo lyg virusas, kuria dalijasi daugybė žmonių. Aš turiu ne pačią geriausią savybę – save nuvertinti. Aš žinau, kad esu įdomi visuomenei kaip asmenybė, tačiau aš dažnai galvojau, kad kaip dainininkė nesu tokia įdomi. Visgi tenka pripažinti – klydau. Mes visi linkę save nuvertinti, nepasitikėti, abejoti. Tai žemiška ir natūralu. Tačiau aš noriu visus paskatinti nustoti tai daryti. Mes turime tikėti savimi. Turime imtis kurti savo gyvenimą tokį, apie kokį svajojame.

Taip, nuskambės banaliai, tačiau, kai imame su savimi taip dirbti, kai keičiame savo mąstymą gerąja linkme, keičiasi ir mūsų gyvenimas. Mano gyvenime buvo nemažai ašarų, jų yra ir šiandien. Bet šiandien aš graudinuosi iš laimės. Aš esu be galo dėkinga likimui, sau, savo gerbėjams, kad šiandien aš esu tokia, kokia noriu būti. Aš labai noriu ir tikiu, kad ši daina įkvėps visus siekti savo laimės, ir mes kartu galėsime mano koncertuose šią dainą dainuoti iš visos širdies. Kad visi girdėtų, kiek daug jėgų turime savyje pasiekti tai, kas vakar atrodė neįmanoma.“

2019 04 26 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt