šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
N. Daunoravičių-Norbę smurtu ir patyčiomis apkaltinusi buvusi mylimoji informaciją paneigė
Alfa.lt

Savaitgalį žinomas drifto asas Norbertas Daunoravičius-Norbė buvusios mylimosios buvo apkaltintas smurtu ir patyčiomis. Miglė Marija informacija ir šokiruojančiomis nuotraukomis pasidalijo socialiniame tinkle.

Praėjus kelioms dienoms moteris vis gi informaciją paneigė, o N. Daunoravičius paaiškino, kas įvyko iš tikrųjų.

„Pagaliau galiu kalbėti ir aš, tad trumpai ir aiškiai. Visa tai yra akivaizdus pavyzdys, kaip prastai suvaldytos emocijos, nesulaikytas žodis, neapgalvotas veiksmas gali šitaip grandioziškai pakeisti nusistovėjusį gyvenimo ritmą bei kasdienybę. Net nebūčiau drįsęs pagalvoti, jog atsidursiu situacijoje, kuri iki pamatų supurtys viską, ką daugybę metų sunkiu darbu stačiau savo rankomis. Nenoriu nieko blogo sakyti ar kažko blogo linkėti žmogui, su kuriuo leidau laiką ir turėjau gražių akimirkų. Daugelio keliai skiriasi, prieš metus su puse išsiskyrė ir mūsų.

Susilaukiau ne tik smerkiančių žinučių, bet ir grasinimų mane sužaloti. Ir visa tai už ką? Iš kur? Nežinau ko buvo tikėtasi pasiekti tokiu pranešimu, kurį išplatino ir visi Lietuvos žiniasklaidos portalai, bet žala jau padaryta ir prireiks ne vieno mėnesio viskam atstatyti.

Pažeistų mano teisių gynimo procesas yra pradėtas. Įrodymai, kartu su žmonių liudijimais, jog paviešintos galvos sumušimų nuoraukos yra darytos dar prieš mums pradedant bendrauti yra surinkti ir perduoti teisininkams. Neprivalau niekam teisintis, nes nieko blogo nepadariau, nieko nenuskriaudžiau, nieko nežeminau ir prieš nieką rankos nepakėliau.

Dar kartą ačiū palaikiusiems, judam toliau", - feisbuke rašė Norbė.

Prie įrašo pridėtose nuotraukose matosi, kad mergina susižeidė 2016 m. pati nelaimingo atsitikimo metu.

Socialiniame tinkle buvusi Norberto mylimoji paneigė savo kaltinimus. 

„TIKROVĖS NEATITINKANČIOS INFORMACIJOS APIE NORBERTĄ DAUNORAVIČIŲ PANEIGIMAS 2020 m. birželio 14 d. 14:13 val. savo socialinio tinklo Facebook paskyroje paskelbiau įrašą, kuriuo paskleidžiau tikrovės neatitinkančius, garbę ir orumą žeminančius teiginius apie Norbertą (Norbe) Daunoravičių. 

Informuoju, kad mano nurodyti įvykiai iš tiesų niekada nebuvo įvykę, t. y.: (i) N. Daunoravičius niekada mano atžvilgiu nenaudojo nei fizinės, nei psichinės prievartos, neatliko jokių nepageidaujamų seksualinių veiksmų; (ii) neturiu jokios informacijos apie tai, kad N. Daunoravičius būtų mane šmeižęs (skleidęs tikrovę neatitinkančius duomenis apie mane), vairavęs apsvaigęs nuo alkoholio. Mano publikuotos nuotraukos, kuriose matosi prakirstas ir sukruvintas skalpas, buvo padarytos po 2016 m. įvykusio nelaimingo atsitikimo, su kuriuo N. Daunoravičius visiškai nesusijęs“, – feisbuke rašė moteris.

2020 06 17 09:38
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt