šeštadienis, liepos 4 d.
N. Pareigytės eglė kasdien vis kitokia
tiesa.com

Žinoma Lietuvos grupės ,,69danguje‘‘ atlikėja Nijolė Pareigytė su nekantrumu laukia žiemos švenčių. Moteris atskleidė, kad tai − jos šeimos mėgstamiausios šventės. Nors garsi atlikėja jau gana ilgą laiką gyvena atskirai nuo savo tėvų, bet tradicijos, jog šventes reikia švęsti su šeima, neapleidžia ir kasmet važiuoja jų aplankyti.

„Nuo 18-os metų, kai išvažiavau į Vilnių studijuoti, niekada Kūčių nešvenčiau niekur kitur, kaip tik pas tėvus. Stengiuosi tų tradicijų laikytis bei nenusižengti ir atsiradus antrajai pusei, sukūrus savo šeimą. Mes visą laiką Kūčių švęsti važiuojame pas mano tėvus, o Kalėdų – pas vyro tėvus. Tėvai gyvena skirtinguose miestuose, o dažniausiai per Kalėdas ir koncertuojame. Iš Kauno labai patogu važiuoti“, – pasakojo N. Pareigytė.

Tačiau dainininkė pastebėjo, kad pasikeitė tai, jog anksčiau dovanas po eglute rasdavo Kalėdų rytą, o dabar, esant laiko stokai, visa jų šeima dovanėlėmis apsikeičia per Kūčias.

Dainininkė prasitarė, jog eglutę jų namuose puošia visa šeima, tačiau mažajai dukrytei Patricijai labiau patinka nukabinti žaisliukus. „Vakare, kai ją užmigdau, einu vėl atgal eglės puošti. Tai taip praktiškai kiekvieną dieną ir puošiu iš naujo, o ji ryte atsikelia ir: „O! Vėl pakabinti žaisliukai!“ Ir vėl nukabina kažkiek“, – juokėsi žymi moteris.

„Labai smagus man šitas kalėdinis laikotarpis. Namai tokie jaukūs, kvepiantys eglėm, pušim ir kankorėžiais. Nors pas mus ir dirbtinė eglutė, bet kadangi prisirinkom iš miško daug nulūžusių eglių, pušų, tai pasidabinom ir savo, ir tėvų namus“, – šventine nuotaika dalijosi N. Pareigytė

2015 12 24 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt