pirmadienis, spalio 18 d.
N. Šulija surašė A. Bilotaitės horoskopą ir paaiškino jos veiksmus: ministrė susidūrė su Saturno diktuojamomis kliūtimis
Alfa.lt
Alfa.lt
Naglis Šulija, Agnė Bilotaitė

Meteorologas, astrologas Naglis Šulija pateikė Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės horoskopą. Žinomas vyras teigė, kad dėl politikės veiksmų kaltas Saturnas. „Kas nutinka su žmogumi, kai Saturnas atsiduria jo horoskopo trečiajame būste?“, – retoriškai klausė N. Šulija.

Politikės horoskopą meteorologas penktadienį pateikė feisbuke.

„Apie Saturną, Agnę Bilotaitę ir užsispyrusius lietuvius

Neeeeeeeleist! – birželio mėnesį nuskambėjo palei visą Lietuvos – Baltarusijos pasienį, o Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė priminė gynybinėje pozicijoje sustingusią karatė kovotoją. Vargšelė ir sukūdo, ir kalbėjo trūkčiodama – aiškiai dėl streso. Tačiau netrukus išilgai sienos nuskambėjo toks fizinei ausiai negirdimas „kijaaaa!“ ir nelegalūs migrantai vienas po kito pradėjo skrieti atgal į Baltarusią – tarsi po gero spyrio. Ministrė pradėjo kalbėti sklandžiau, skruostai vėl paraudo – aiškiai dėl visuomenės paramos. Mokėčiau piešti – nupieščiau Bilotaitę su kimono.

Iš tiesų – kodėl tie lietuviai pasirodė tokie nesukalbami ir užsispyrę?

Atsakymą nesunkiai rasime Lietuvos valstybės horoskope. Kaip žmogaus, taip ir šalies horoskope yra tokia sritis, vadinamas trečiasis būstas, iš kurio sprendžiama kaip asmuo bendrauja, kaip mokosi, kaip juda ir kokie jo santykiai su artima aplinka, ypač kaimynais. Dabar po Lietuvos valstybės horoskopo trečiąjį būstą pirmyn, atgal ir vėl pirmyn slankioja Saturnas.

Saturnas – tai visokiausi ribojimai, taip pat sistema, taisyklės, principai ir labai kieta pozicija „bus tik taip ir ne kitaip“. Kas nutinka su žmogumi, kai Saturnas atsiduria jo horoskopo trečiajame būste? Jis mažiau juda, mažiau vaikšto – nes nesinori. Nesinori jam ir bendrauti, nes nesinori be reikalo aušinti burną. Mokytis sunku nes nesinori. Santykiai su kaimynais – per tvorą jeigu ji yra, o jeigu nėra – tvora nesunkiai atsiranda, – regima ar neregima ne taip jau svarbu.

Pritaikant visa tai Lietuvos valstybei galima daryti kelias išvadas.

Pirma – akivaizdu, garsioji Baltarusijos KGB savo etatų ar konsultantų sąraše astrologo neturi. Nes jeigu turėtų, tas būtų pasakęs, kad įkyrėti kaimynui, kai šio horoskopo trečiajame būste yra Saturnas – tai tik savo ragus į sieną nusilaužti. Jau vien dėl to hibridinė ataka virto paprasčiausia hibridine kiaulyste.

Antra – Lietuva sieną mielai pastatys. Noras greitai nepraeis, nes Saturnas reikiamam sektoriuje bus iki pat 2022 metų pabaigos. Akivaizdu, užsispyrę būsime dar ilgai.

Trečia, kol fizinės sienos nėra, riba tarp savos ir kaimyninės šalies bus saugoma uoliai, nuoširdžiai ir principingai. Patekimas iš kaimyninės šalies – tik pagal griežtas taisykles.

Ketvirta – pagraudenimams iš išorės kad čia galima kažkaip humaniškai ir europietiškai (tai yra kaip Vokietijoje ar Ispanijoje) Lietuva bus paprasčiausiai kurčia. Tiesiog.

Penktoji išvada – jau „vidaus vartojimui“. Kažkada mano močiutė pasakojo, kaip jos jaunystėje merginas kilmingose arba padėtį turinčiose (ne prasčiokų) šeimose mokė gražiai vaikščioti. Metodas labai paprastas: batukus surišdavo tam tikro ilgio virvute – kad žingsnis būtų „ne ilgiau kaip“. Po metų kitų virvutę nurišdavo, bet gražiai išauklėtos merginos net bėgdavo elegantiškai, smulkiais žingsneliais.

Visi dabartiniai ribojimai – kaukės, ribojimai bendrauti, ribojimai judėti, ribojimai visų lygių mokyklose ir yra tarsi ta virvutė. Sprendžiant iš Saturno padėties, tai šiek tiek užsiverždama, tai šiek tiek atsileisdama ji kankins, atsiprašau, auklės mus iki pat 2022 metų pabaigos. Po to nustos – nes jau nebebus prasmės.

Ir dar pora žodžių apie Agnę Bilotaitę. Gimė sausio 29 d. – Vandenis. Saturnas – Vandenio valdovas, Vandenio ženklas – jo gimtieji namai. Tai reiškia, kad, viena vertus, mūsų ministrė susidūrė su Saturno diktuojamomis kliūtimis, sunkumais – ką ir stebime. Kita vertus, dėl to, kad Vandenio ženklas kaip toks ir Saturnas tarpusavyje kuo puikiausiai draugauja, mūsų ministrė tapo saturnietiškai užsispyrusi, kieta ir gina savo (bei mūsų) poziciją be jokių kompromisų, dabar jai kuo puikiausiai galioja taisyklė „visa, kas mūsų nesužlugdo, mus tik užgrūdina“.

Kitaip tariant, ir valstybės, ir asmeniniu lygiu turime tą patį – užsispyrusius lietuvius. Bent vienoje srityje...“, – socialiniame tinkle rašė N. Šulija.

2021 09 10 11:23
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt