pirmadienis, gegužės 25 d.
„Namas“ – dar daugiau ryžto keisti moterų gyvenimus
tiesa.com
tv3
Projektas „Namas“

Naujajame TV3 sezone laida „Namas“ su dar didesniu ryžtu padės nelaimingoms moterims keisti savo likimus. Šešios skirtingo likimo Lietuvos moterys apsigyveno viename name tam, kad atsisveikintų su praeitimi ir pradėtų naują gyvenimą. Šokiruojanti tiesa, stulbinančios išpažintys ir vienintelis tikslas – pradėti viską iš naujo.

Susipažinkime su projekto dalyvėmis, kurios ieškodamos laimės priėjo ribą, už kurios kelio atgal nebėra, bet kurios vis dar turi tikėjimo ir ryžto viską pakeisti.

Pirmoji prisistato Snieguolė – 28 metų jauna mama, auginanti sūnelį. Atvyko į „Namą“, kad pasisemtų stiprybės ir patikėtų savimi.

„Niekad nebuvo gyvenime lengva. Tėvas buvo narkomanas, mušė ir mane, ir mamą. Mano pirmas vyras irgi mane mušė. Noriu atsikratyti baimės ir pradėti pasitikėti savimi, atrasti tikėjimą, kad susitvarkysiu savo gyvenimą“, – su viltimi kalba Snieguolė.

Kita projekto dalyvė Nijolė turi 6 vaikus, bet su ja auga tik vienas. Į „Namą“ ji atsivežė brangiausią daiktą, su kuriuo niekada nesiskiria – sūnaus iš karoliukų suvertą apyrankę. Moteris su didžiule meile kalba apie savo sūnų. Ji pasiryžusi versti naują gyvenimo puslapį tam, kad vėl galėtų apkabinti tai, kas brangiausia – savo vaikus. Ji pilna tikėjimo, kad niekada nevėlu pakeisti gyvenimo būdą.

Dar viena projekto dalyvė Virginija anksti neteko tėvų. Dabar pati augina keturis vaikus. „Name“ atsidūrė, nes kilo grėsmė juos prarasti. Trapi ir naivi Virginija čia pavirs aršia kovotoja.

Jurgitos vaikystė buvo graži, kol nežuvo tėtis. Negandų prispausta tuomet palūžo jos mama, o mergaitė atsidūrė vaikų globos namuose. Ji ieškodama meilės ir laimės, deja, pasirinko netinkamą gyvenimo draugą. Jauna moteris žino, ką reiškia gyventi gatvėje ir su vaikų ant rankų prašyti duonos kąsnio.

„Labai mylėjau tėtį. Baisiausia buvo jo netekti. Dabar noriu paleisti savo praeitį, tarti jai sudie ir viską pradėti iš naujo“, – sako Jurgita.

Panašaus likimo jos bendravardė Jurgita – 35 metų, išsiskyrusi. Turi 3 vaikus, bet jie auga ne su mama. Jurgitos nelaimės prasidėjo dar ankstyvoje vaikystėje.

„Negaliu pamiršti vaikystės, ji iki šiol mane traukia žemyn. Matydavau smurtą prieš mamą. Grįždama namo iš mokyklos, jau koridoriuje klausydavau, ar mama nešaukia, ar nereikia bėgti pas kaimynus prašyti, kad policiją kviestų“, – su didžiule širdgėla kalba Jurgita.

Bandydama ištrūkti iš tokio gyvenimo, ji pastojo vos 17 metų. Deja, nematydama gero pavyzdžio ir neturėdama patirties rinkosi netinkamus gyvenimo partnerius – smurtautojus ir kalinius.

Visas moteris labai nustebino name pasirodžiusi įspūdingos išvaizdos Justina – ji atrodo drąsi ir pasitikinti savimi. Iš pradžių moterys net nustebo – ar tokia gražuolė gali turėti problemų?

Pasirodo, kad gali. Jos sieloje irgi yra žaizdų, kurias ji bandys užsigydyti „Name“.

Skaudūs moterų likimai, jautrios išpažintys ir pirmieji žingsniai link pokyčių – jau šiandien 19.30 val. laidoje „Namas“ tik per TV3!

2019 09 02 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt