penktadienis, liepos 3 d.
Natalija Bunkė atvirai prakalbo apie naujus romantiškus santykius
tiesa.com

Dainininkės Natalijos Bunkės gyvenime – labai malonios permainos. Net keletą audringų skyrybų išgyvenusi garsi moteris jaučiasi vėl tvirtai atsistojusi ant kojų ir šiuo metu mėgaujasi nauja meile. Natalija žurnalistams prisipažino, kad šį kartą viešai džiaugtis savo laime jai yra baisu, ir pasidalino mintimis apie trečiąją santuoką.

Garsi moteris buvo atvira – daugelis galvoja, kad jai su vyrais paprasčiausiai nesiseka, bet taip tikrai nėra. „Man labai sekasi! Kas man netinka, tą traukiu į šoną”, – juokėsi įžymi moteris.

Paklausta, ar nesigaili savo buvusių santykių, dainininkė bus kategoriška: „Ne! Apskritai iš savo vyrų daug ko išmokau. Iš Zvokaus išmokau daug pozityvumo, klausytis žmonių, juos suprasti. Jis geras psichologas ir labai geras mano draugas. Danielius yra puikus tėtis, puikus pavyzdys kitiems. Niekada negalvojau, kad jam taip rūpės sūnus. O Dilys tai ėjo ir praėjo, degė ir sudegė, ten rimtai aš net nevertinu”, – atskleidė N. Bunkė.

Nors savo buvusiuosius dainininkė vertina pozityviai, ji prisipažins, kad šiais laikais surasti rimtą vyrišką vyrą vis dėlto yra labai sunku. Su itin energinga, veiklia ir savarankiška moterimi daugeliui yra per daug sudėtinga.

„Mes dažnai su draugėmis pakalbam, kad jeigu vyras negali būti vyru, tai kam jo iš viso reikia. Man reikia protingo vyro, kuris mokėtų tvarkytis ir, kai reikia, nusileistų”, – rėžė N. Bunkė.

2017 12 18 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt