pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Natalijos Bunkės sūnus atvirai papasakojo apie mamos nuodėmes
tiesa.com

Grupės „Yva“ lyderė Natalija Bunkė jau susitaikė, kad jos asmeninis gyvenimas viešai narstomas po kaulelį. Santuokos, skyrybos, nepavykę santykiai – apie tai kalba visa Lietuva, o pati Natalija daugelį dalykų nuleidžia juokais ir kartais pati iš savęs pasišaipo.

Tačiau televizijos laidoje „Gero vakaro šou“ atlikėja buvo šokiruota. Penkiamečio sūnaus Kristupo pasakojimai laidos vedėjus ir Nataliją privertė griebtis už galvų. Pokalbį su laidos vedėjais Justinu Jankevičiumi ir Mindaugu Stasiuliu Natalija pradėjo provokuodama: „Kas atsitinka vyrams, kuriems arti 40? Kodėl jie renkasi jaunesnes moteris? Todėl, kad jaunesnės pigiau kainuoja. Joms mažiau reikia: botokso nereikia tiek daug leisti“.

Mindaugui Stasiuliui pridūrus, kad jaunesnėms moterims reikia ir mažiau medžiagos drabužiams, Natalija prisiminė savo pirmą sceninį kostiumą, kaip pati sakė, „su puse sijono“.

Į studiją įžengęs Natalijos sūnus Kristupas, atskleidė ne tik tai, kokias gėles mėgsta mama, kas ją labiausiai pykdo ir džiugina, bet papasakojo istoriją apie vaikų namus, po kurios laidos vedėjai pagrasino Natalijai socialinėmis tarnybomis.

2017 03 01 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt