šeštadienis, gruodžio 4 d.
Nauja žvaigždė Lietuvos padangėje – Gabija Tomkutė pristato dainą „Rožiniai akiniai“
ALFA
Facebook
Gabija Tomkutė

„Dainos žodžiais noriu pasakyti, kad visi turime teisę svajoti ir jaustis taip, kaip norime patys“,– apie dainą „Rožiniai akiniai“ sakė atlikėja Gabija Tomkutė.

Mergina kelis kartus dalyvavusi TV projekte „X-Faktorius“, bet neišdrįsusi nuvykti į filmavimus suprato, kad nenori būti matoma, bet nori daryti tai, kas miela jos širdžiai, todėl nusprendė muziką įrašinėti pati.

Pradėjusi dainuoti nuo penkerių metų sakė, jog sunkiausia išleidžiant savo dainą buvo perlipti per save ir suprasti, jog dabar jos kurta muzika ir žodžiais mėgausis didesnė dalis žmonių nei lig šiol. „Jaučiuosi lyg garsiai skaityčiau savo dienoraštį“,– prisipažino Gabija.

Tiesa, atlikėja atskleidė, kad būdama aštuoniolikos metų buvo išleidusi dainą „Paleisk“, kurią grojo kelios radijo stotys, tačiau kitais kanalais jos neplatino.

„Vaikystėje norėjau būti prodiusere, bet vėliau supratau, kad savo dainas į kurias įdedu daug savęs noriu sudainuoti pati. Dainavimas man – terapija, tačiau neatmetu galimybės kažkada būti prodiusere. Norėčiau kurti muziką ir tekstus ne tik sau, bet ir kitiems“,– pasakojo G. Tomkutė

Gabijos Tomkutės dainą galite išgirsti čia:

...

2021 11 20 16:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt