šeštadienis, spalio 1 d.
Naujame dokumentiniame filme atskleidžiama, kaip princesė Diana šiurpiai išpranašavo mirtiną automobilio avariją
Alfa.lt
Scanpix
Princesė Diana

Likus dvejiems metams iki mirtinos katastrofos, princesė Diana išpranašavo, kad ji žus per automobilio avariją, skelbia Pagesix.

Šiurpinantis apreiškimas, kuris buvo žinomas kaip „Mishcon Note“, yra plačiai aptariamas būsimame „Discovery+“ dokumentiniame filme „The Diana Investigations“.

1995 m. spalį Diana paprašė privataus susitikimo su savo asmeniniu teisiniu patarėju Viktoru Mishconu, kad tariamai „papasakotų jam apie tai, kas buvo jos galvoje“.

V. Mishconas stropiai užsirašė jų pokalbį, per kurį Diana tariamai sakė, kad „patikimi šaltiniai“, kurių ji neįvardijo, jai pranešė, „kad gali būti surengta automobilio avarija“. Diana, matyt, prognozavo, kad ji „arba mirs, arba bus sunkiai sužeista“.

1997 m. rugpjūtį Diana kartu su savo partneriu Dodi Al-Fayedu ir jos vairuotoju Henri Paulu mirė, kai Henris rėžėsi į stulpą 100 km per valandą greičiu Paryžiaus Pont de l'Alma tunelyje. H. Paulas buvo apsvaigęs nuo alkoholio ir receptinių vaistų, tačiau taip pat bandė išsisukti nuo negailestingų paparacų, kurie juos vijosi motociklais.

Pasak dokumentinių filmų ekspertų, V. Mishconas perdavė raštelį apie savo susitikimą su Diana tuometiniam Londono Metropoliteno policijos komisarui serui Paului Condonui.

Tik po to, kai P. Condono įpėdinis Johnas Stevensas paskelbė įrašą, visuomenė sužinojo apie raštelio egzistavimą, nes P. Condonas jį buvo uždaręs seife.

„Kai koroneris paskelbė apie savo tyrimą, įsitikinau, kad tas laiškas buvo nedelsiant perduotas karališkajam koroneriui, kuris tuo metu buvo Michaelas Burgessas, o vėliau tapo lordu teisėju Scottu Bakeriu“, – „Daily Beast“ sakė lordas Stevensas.

„Mačiau lordą V. Mishconą likus maždaug mėnesiui iki jo mirties, maždaug 2005 m. pavasarį, ir jis suprato, kad, jo manymu, [Diana] yra paranojiška, ir jis nelabai tikėjo [rašteliu].

1996 m. spalį, praėjus dviem mėnesiams po skyrybų su princu Charlesu, Diana tariamai parašė ir antrąjį laišką, kuris atkartojo panašią nuojautą. Dianos liokajus Paulas Burrellas paskelbė jį savo 2003 m. knygoje „Karališkoji pareiga“.“

2022 08 18 15:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt