sekmadienis, balandžio 5 d.
Naujame serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone ­­­– grįžtantys aktoriai ir rekordinis serialo pasiekimas
tiesa.com
Serialo „Moterys meluoja geriau“ komandos vakarėlio akimirka (VIDEOMETRA nuotr.)

Jau šiandien TV3 televizijos žiūrovai sulauks net 12-ojo serialo „Moterys meluoja geriau“ sezono, kuriame išvys ne tik sugrįžtančius mylimiausius serialo veikėjus, bet ir daug ilgai slėptų siurprizų. Naujo sezono išvakarėse surengtame „grilio vakarėlyje“ po atviru dangumi aktoriai nestokojo geros nuotaikos ir teigė, kad naujo sezono premjeros laukia net labiau nei TV žiūrovai. Kaip teigia serialo režisierius Ramūnas Rudokas, šis sezonas ne tik bus vienas įspūdingiausių daugiau kaip dešimtmetį besitęsiančioje serialo sėkmės istorijoje.

Ilgai prodiuserių slėpta žinia apie naują serialo sezoną daugeliui gerbėjų užminė mįslę: ar jie sulauks serialo tęsinio? Serialo režisierius R. Rudokas teigia: „Šis sezonas grįžta prie savo „ištakų“ ir bus iš tiesų ypatingas ir pilnas netikėtų sugrįžimų bei filmo herojų likimo posūkių. Ramų Medos ir Robertėlio gyvenimą sugriaus į jų gyvenimus sugrįžę draugai ir priešai.“

Vakarėlio organizavimo ėmėsi SULIKO – naujo serialo sezono partneris, kurių šūkis tobulai atitinka vakaro nuotaiką: „tiems, kurie iš nieko daro šventę“. Kaip teigė serialo aktoriai, nors visus kolegas pastaraisiais mėnesiais tenka matyti dažniau nei artimuosius, beveik niekada nepavyksta susitikti laisvalaikiu. Vakarą surengtos šventės formatas buvo tikrų tikriausias grilio vakarėlis – jaukioje Litexpo parodų rūmų terasoje laisvai liejosi nealkoholiniai gėrimo burbuliukai, prie „Kamado BONO“ grilių vairo stojo svečiai iš Kauno „Padron BBQ“ ir „Juicydupce BBQ“, kepę „Mėsos brolių“ ruoštus šonkaulius ir sparnelius bei Pauliaus Bartkevičiaus ūkio jautieną, o „Skanovė“ pasirūpino užkandžiais. Jaukų pasibuvimą vainikavo grilius į savo rankas perėmę serialo aktoriai, desertui kepę amerikietiškus zefyrus.

Kaip teigia serialo autoriai, visas būsimo sezono paslaptis išlaikyti nebuvo lengva. Serialo kūrybinei grupei be tiesioginio darbo teko pasirūpinti, kad aktoriai ar smalsūs praeiviai neatskleistų didžiausių šio sezono paslapčių socialiniuose tinkluose. Kaip pasakojo serialo režisierius R. Rudokas, visi serialo aktoriai yra puikiai atpažįstami net ir nuvažiavus į didžiausią Lietuvos užkampį, tad pasislėpti buvo tikrai sunku. „Džiaugiamės, kad dar pavasarį pradėti filmavimo darbai leido surinkti puikią komandą ir pakviesti daug puikių ir žiūrovų pasiilgtų aktorių“, – teigė R. Rudokas.

Būsimas serialo sezonas atsakys į daugelį klausimų apie mylimų serialo herojų likimus ir tolimesnį jų gyvenimą. Jau šį trečiadienį TV žiūrovai išvys net 1081-ajį serialo epizodą. Tai – iš tiesų įspūdingas ir rekordo vertas pasiekimas Lietuvos TV istorijoje. Prieš daugiau nei dešimt metų prasidėjusi „Moterys meluoja geriau“ serialo istorija peržengė ir Lietuvos ribas: šią vasarą Latvijoje parodytas jau 6-asis latviškos „Moterys meluoja geriau“ adaptacijos Latvijoje „Viņas melo labāk“ sezonas taip pat karaliauja reitingų viršūnėse.

Tačiau pati serialo pradžia nebuvo tokia paprasta ar lengva, kaip galėtų atrodyti daugeliui. „Nors labai stipriai tikėjome šio serialo sėkme nuo pat pradžių, įtikinti televiziją investuoti į tokį serialą nebuvo lengva. Drauge su režisieriumi Raimondu Banionu vis tik sugebėjome įtikinti, o vaidinti seriale pakvietėme nuostabius aktorius, tarp jų ir a. a. Vytautą Šapranauską, Jurgitą Jurkutę, Giedrių Savicką ir daugelį kitų“, – teigė serialo idėjos autorius Rolandas Skaisgirys.

Šiame serialo sezone sugrįžta ne tik būrys serialo senbuvių, tarp kurių ne tik Marijus (akt. R. Rudokas) su Donatu (akt. Marius Jampolskis), Vovka (akt. Andrius Žiurauskas), bet ir Galina (akt. Vitalija Mockevičiūtė), kuriai vis nepavyksta atsisveikinti su mylimuoju. Paklausta apie šio sezono vaidmenį aktorė teigė, kad „Kostios ir gyvo Galina nesugebėdavo sugaudyti, tačiau tai, kad jo palaikai dingo ir neatgula į kapus, iš tiesų stebina...“

Naujausias „Moterys meluoja geriau“ sezonas pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3 televiziją.

2019 09 11 10:00
Spausdinti