šeštadienis, liepos 4 d.
Naujas „McLaren“ laukia piloto
tiesa.com

Vienas ryškiausių superautomobilio „McLaren F1“ bruožų buvo centruota vairuotojo vieta – tiesiai per mašinos vidurį. Ir nuo tos palaimingos dienos, kai šis šedevras išriedėjo į realius kelius, jo gerbėjai laukė, meldėsi ir vylėsi, kad kada nors nuo konvejerio nuriedės dar bent vienas maklarenas su tokiu pat kokpitu.

Ką gi, susipažinkite: atsakymas į jų maldas, arba „McLaren 720S“. Su vairuotojo sėdyne centre, bet, žinoma, ne serijinis modelis. Specialistai jį vadina bandomuoju mulu būsimam šios britų kompanijos Ultimate Series triviečiam hiperautomobiliui BP23.

Iš testuoti skirto modelio matyti, kad „McLaren BP23“ turės tokį pat užsilenkiantį/ atsilenkiantį valdymo ekraną prietaisų skyde, bet daugiau salone nieko pažįstamo nėra. Vietoje galinio vaizdo veidrodėlių abiejose priekinio lango pusėse – du skaitmeniniai ekranai. Visi trys pavarų (Driven, Neutral, Reverse) bei užvedimo mygtukai išdėstyti ant metalo plokštelės kairėje vairo pusėje.

Išoriškai mašina beveik identiška standartiniam 720S, jei ne masyvūs veidrodžiai su integruotomis vaizdo kameromis ant abejų durų.

„McLaren“ jau paaiškino, kad BP23, nepaisant centruotos vairuotojo sėdynės, nebus F1 įpėdinis. Tačiau pažadėjo: automobilis, kurio visame pasaulyje egzistuos tik 106 vienetai, bus „greičiausias iš visų „McLaren“. Vadinasi, F1 maksimalus 242 mylių per valandą greitis jam bus ne riba.

Tai kaip, norėtumėte nors trumpam tapti šio skraiduolio pilotu?

2017 10 14 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt