antradienis, birželio 22 d.
Naujas skandalas? Grupė „Skamp“ sukūrė necenzūrinę dainą pagal aštrius Jazzu komentarus
tiesa.com
organizatorių nuotr.

Praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose užvirė skandalas dėl atlikėjos Jazzu vaizdo klipo „Wild“ ir vėliau atsiradusių neigiamų komentarų bei įvertinimų. Grupė „Skamp“ pasidalijo necenzūriniu kūriniu, paremtu Jazzu komentarais

Naujas „Skamp“ kūrinys pavadinimu „Debilai gonna debil“ pradeda naują grupės dainų ciklą: „Nuo ryto šampaną geriu. Įjungiu p* mood.“ Atlikėjai siekia, kad kūrinys atspindėtų šių dienų aktualijas Lietuvoje. Trumpos dainos pavadintos trumposiomis žinutėmis – SMS.

Taigi pirmajame šios serijos kūrinyje atlikėjai nusprendė panaudoti dalį necenzūrinių Jazzu išsireiškimų socialiniame tinkle „Facebook“: „Blokuoju visus idiotus, 300 vienu metu. Trinu d*** iškart. Tiesą pasakius, man p*. Gyvenimas jus dar pamokys. Kiaunės, urodai, buduliai“, – provokuojančia fraze baigiama nauja grupės daina. Kūriniu „Skamp“ nariai pasidalijo socialiniame tinkle ir „YouTube“ platformoje. Tačiau netrukus įrašas buvo pašalintas.

Anot V. Diawaros, žinomos dainininkės grupė stokoja humoro jausmo. „Atnaujinimas: vadyba skambino mūsų vadybai ir prašė pašalinti vaizdo įrašą. #TruthHurts #NoSenseOfHumor (liet. #Tiesa skaudina, #Humoro jausmo neturėjimas). Išėmiau vaizdo įrašą iš „YouTube“ tokios formos, kokios dabar buvo. Tačiau vienas dalykas yra tikras: SMS#1 „Debilai Gonna Debil“ netrukus ir vėl bus pasiekiamas“, – savo sekėjams pažadėjo V. Diawara. Tiesa, nors necenzūrinių žodžių kupinas turinys iš „YouTube“ platformos buvo pašalintas, jį klausytojai vis dar gali išgirsti feisbuke. Alfa.lt naujienų portalas skaitytojams primena, kad atlikėja Jazzu gerbėjams pristatė Londono įrašų studijoje gimusį kūrinį „Wild“. Daina ir vaizdo klipas netruko sulaukti gerbėjų liaupsių, tačiau gavo ir kritikos strėlių. Internautai ėmė tvirtinti, kad tai – vieno visame pasaulyje žinomo muzikos kūrinio plagiatas. „Jazzu „Wild“ ir Davido Guettos „Hey mama“? Juste, žiūrėjaisi nejaukiai“, – „YouTube“ tinkle rašė vienas komentatorius.

Pati Jazzu atkakliai priešinosi šiems komentarams ir teigė, kad viso filmavimo metu šalia jos buvo ir kūrybinį procesą stebėjo prodiuseris Anthony Marshallas. Kartu su juo bei vadybininku Lauru Lučiūnu ir buvo sukurta klipo idėja. Sukurti šį kūrinį atlikėją įkvėpė tokie filmai kaip „Kill Bill“ ir „Madmax“, festivalis „Burning Man“. Tačiau internautai įsitikinę – nemažų investicijų pareikalavusiam vaizdo įrašui įtakos turėjo ir D. Guettos daina „Hey mama“. Atsiimdama garbingą M.A.M.A apdovanojimą atlikėja neslėpė ašarų ir teigė, kad patyrė psichologinį smurtą, tačiau su juo susitaikyti nežada.

2019 01 31 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt