pirmadienis, kovo 1 d.
Naujojo JAV prezidento J. Bideno ir pirmosios ponios J. Biden ištverminga meilės istorija
Alfa.lt

Naujasis JAV prezidentas Joe Bidenas ir pirmoji ponia Jill Biden didžiuojasi savo artimais ir meiliais santykiais, kurie išgyveno dešimtmečius kampanijos kelyje, skelbia portalas People.

Likus vos kelioms minutėms prieš inauguraciją, J. Bidenas instagrame pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotos šiltos akimirkos kartu su žmona. „Aš tave myliu, Jilly, negaliu jaustis labiau dėkingas, kad esi šalia šiuo metu“, - rašė naujasis JAV prezidentas.

View this post on Instagram

A post shared by Joe Biden (@joebiden)

Įkvepiantis poros santykių kelias - nuo našlio ir studentės iki pirmosios JAV poros. Nors Joe piršosi net penkis kartus, kol Jill sutiko, akivaizdu, kad abu turi ilgalaikį ryšį.

Netrukus po to, kai buvo išrinktas Delavero senatoriumi 1972 m., Joe sulaukė tragiškų žinių - jo tuometinė žmona Neila žuvo vilkiko avarijoje. Kartu važiavo ir trys jų vaikai - vienerių dukra Naomi ir sūnūs 4-erių Beau bei 3-ejų Hunteris. Deja, dukra neišgyveno, o sūnūs liko sunkiai sužaloti. 

Sulaukęs 30 metų Joe liko našliu ir augino sūnus vienas. Praėjus trejiems metams jis sutiko Jill. 2007 m. atsiminimuose Joe rašė: „Ji grąžino man mano gyvenimą. Jos dėka pradėjau galvoti, kad mano šeima vėl gali būti visa“.

Poros santykiai netrukus tapo rimtais. Kai Joe dirbadavo ilgai, Jill nuvykdavo į jo namus ir pasirūpindavo vaikais. "Kai Joe dirbadavo viršvalandžius, aš nuvykdavau į jo namus ir pagamindavau vaikams vakarienę, praleisdavau su jais laiką.

Aš padėdavau juos pasiimti iš mokyklos arba praleisdavome vakarą žiūrėdami televiziją. Mes sukūrėme artimus santykius", - savo atsiminimuose rašė Jill.

1977 m. pora susituokė, o 1981 m. susilaukė dukros Ashley.

Alfa.lt primena, kad demokratas Johnas Bidenas trečiadienį buvo prisaikdintas 46-uoju JAV prezidentu per iškilmingą ceremoniją ant Kapitolijaus laiptų.

Trečiadienį vietos (19 val. Lietuvos) laiku 78 metų J. Bidenas ištarė prezidento priesaiką padėjęs ranką ant Biblijos, kurią laikė jo žmona Jill, Aukščiausiojo Teismo pirmininko Johno Robertso akivaizdoje. Jis pasižadėjo „išlaikyti, saugoti ir ginti Jungtinių Valstijų konstituciją“.

2021 01 21 16:22
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt