sekmadienis, lapkričio 28 d.
Neblaivi B. Navickaitė pateko į muštynes su policijos pareigūnu: pasakiau policininkui, kad „ryžas“
Alfa.lt

Žinoma palangiškė, politiko Petro Gražulio dukters mama Birutė Navickaitė penktadienį pateko į konfliktą su policijos pareigūnu, praneša naujienų portalas 15min.

Feisbuke moteris pasidalijo keliomis nuotraukomis, kuriose matosi galvos srityje esantys sumušimai. B. Navickaitė neslėpė policijos pareigūną pavadinusi „ryžu“. „Pasakiau policininkui, kad ryžas. Galva į plyteles“, – prie nuotraukų rašė B. Navickaitė.

„Bet gi ryža, raudona, geltona, žalia – koks skirtumas, kokia tai spalva? Aišku, gal jį norėjau šiek tiek užgauti... Bet vis tiek manau, kad policininkai neturėtų talžyti žmonių į plyteles su galvomis už tai, kad jis buvo pavadintas „ryžu“, „mažu“, „per žemu“, „storu“ ar dar kokiu.

Ryžas – tiesiog spalva. Taip, aš tai pasakiau iš pykčio, galbūt norėjau užgauti, bet žinote, aš ir neseniai užsisakiau ryžų plaukų dažų“, – minėtam naujienų portalui teigė B. Navickaitė.

Komentratų skiltyje prie moters nuotraukų užvirė diskusija. B. Navickaitė teisinosi: „Angelai sargai. Ką aš kalta, kad jis ryžas?????“. 

„O kam iš vis kažką pravardžiuoti? Atrodo esate suaugusi moteris, auginanti vaiką“, - komentaruose rašė kita moteris.

2020 11 06 15:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt