ketvirtadienis, liepos 16 d.
Nedzinsko vestuves sugalvojo televizijos prodiuseris?
tiesa.com

Ar neseniai pasklidusi žinia apie Seimo nario Antano Nedzinsko vestuves yra tiesa, ar tik reklaminis triukas prieš artėjančius savivaldybių tarybų rinkimus?

Įtarimus dėl netikrų vestuvių sukėlė žinia, jog pirmasis straipsnis apie parlamentaro santuoką buvo užsakytas „Alytaus naujienose“. „Straipsnis apie A. Nedzinsko vestuves yra užsakytas ir bus apmokėtas pagal mūsų laikraščio reklamos įkainius iš Tautos prisikėlimo partijos Alytaus rajono skyriaus rinkimų sąskaitos“, – teigė „Alytaus naujienų“ redaktorius Romas Burba.

 
Pasak jo, dėl straipsnio apie A. Nedzinsko vestuves su parlamentaru buvo seniai derėtasi, o prieš pat rinkimų startą turėtų pasirodyti dar vienas jo užsakytas straipsnis.
 
„Tokį politinį reklaminį triuką Antanas sugalvojo ne vienas, jam padėjo vienas garsus televizijos prodiuseris“, – prasitarė R. Burba.
 
„Vyriausioji rinkimų komisija kol kas netiria šio atvejo, nors duomenų, kad tai galėjo būti melagingos vestuvės esame gavę, tačiau kol nėra skundo, komisija tyrimo nepradeda“, – teigė Vyriausiosios rinkimų komisijos vadovas Z. Vaigauskas.
 
Jei paaiškėtų, jog A. Nedzinskas melavo rinkėjams, tada tyrimo imtusi Seimo etikos ir procedūrų komisija. Tokie veiksmai, anot Z. Vaigausko, vadinami rinkėjų apgaudinėjimu.

2011 02 15 10:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt