trečiadienis, balandžio 1 d.
Neįtikėtina Liverpulio nimfomanės istorija: prieš tapdama mama miegodavo su šešiais vyrais per naktį
Tiesa.com
instagram nuotrauka

Laura Woodruff – 18 mėnesių amžiaus sulaukusio Henrio mama - parašė knygą apie savo intymias patirtis.

Priklausomybės nuo sekso gniaužtuose Laura per savaitę permiegodavo su keliolika vyrų, net jeigu to per daug nenorėdavo.

Visa apimanti nimfomanija priversdavo ją dalyvauti naktiniuose svingerių klubuose vykstančiose orgijose, kur moteris santykiaudavo išsyk net su šešiais vyrais. „Negalėjau kontroliuoti savo norų”, - teigia Laura Woodruff ir priduria, kad permiegojo bent su 100-tu ar 200-tais vyrų.

Vis didėjantis, neįveikiamas potraukis seksui galiausiai privertė Laurą prie suprasti, kad jai reikia pagalbos.

Dabar Laura, įkvėpta panašioje situacijoje esančių moterų, jau keturis mėnesius laikosi celibato ir parašė knygą apie savo intymias patirtis bei nimfomanijos sutrikimo pasėkmes jos gyvenime.

Pastaruoju metu mama iš Šefildo pirmenybę teikia savo pusantrų metukų sulaukusiam sūneliui Henriui.

Savo knygoje Laura aprašo, kad jos priklausomybė seksui prasidėjo dar vaikystėje: nekaltybę ji prarado būdama 12-kos metų ir nuo tada jos apetitas seksui vis augo. “Aš eidavau į naktinius svingerių klubus, nes man reikėjo sekso taip, kaip nuo narkotikų priklausomam žmogui reikia dozės, " - pasakojo mergina.

“Mano buvęs vaikinas mane vesdavosi į orgijas vykstančias Liverpulyje kur jis mane stebėdavo kaip aš dalyvauju lytiniame akte su šešiais vyrais vienu metu,” - dalinosi įspūdžiais mergina.

Moters širdis ne kartą dužo: neįtikėtina, tačiau priklausomybė seksui neleido merginai susirasti ilgalaikio partnerio.

Jos noras būti dominuojamai vyrų ją suvesdavo su kontrolės maniakais. Laura net buvo persekiojama kelių vyrų, ne taip supratusių jos troškimus.

Iš baimės, kad ir toliau taip elgsis prie savo mažamečio sūnaus, Laura nusprendė kreiptis pagalbos ir užsirašė į anoniminių nimfomanų klubą. Susitikimų metu Laura pamatė, kokia ji buvo panaši į kitas moteris ir kaip jos visos kentėjo nuo panašių problemų, patirtų dar vaikystėje.

Prisirinkusi įvairių istorijų mergina pradėjo rašyti knygą apie savo - vienišos mamos ir nimfomanės -meilės paieškas. “Atradau būdą, kaip nukreipti savo perdėtą seksualinę energiją į kitas vietas,tokias kaip savo karjerą. Prieš tai mane kontroliavo mano priklausomybė, dabar aš kontroliuoju ją." – Džiaugėsi savo pasiekimais Laura.

2019 03 09 15:40
Spausdinti