penktadienis, gegužės 7 d.
Nelaimė Škotijoje: aukų daugėja
tiesa.com

Policijos sraigtasparniui įskridus į žmonių pilną barą Glasgow mieste Škotijoje, žuvo mažiausiai devyni žmonės, - pranešė BBC.

Nuo penktadienio nakties, kada įvyko tragedija, mirtis konstatuota devyniems iš griuvėsių ištrauktiems asmenims, į ligoninę išgabenti 32 nukentėjusieji. Pirmosiomis aukomis tapo trys policijos sraigtasparnyje buvę žmonės: du pareigūnai ir civilis pilotas.

Baro „The Clutha Vaults“ griuvėsiuose dirbantys pareigūnai teigė, kad tai itin pavojinga įvykio vieta, kurioje sudėtinga dirbti, tad tyrimas užtruks ilgiau nei tikėtąsi. Škotijos policijos viršininkas, Stephenas Hause‘as, portalui standard.co.uk sakė: „Norėtume kuo greičiau rasti visas šio įvykio aukas, atpažinti nukentėjusiuosius ir pranešti artimiesiems. Deja, kol sraigtasparnio dalys nebus pašalintos iš baro, negalėsime tiksliai pasakyti, kiek žmonių žuvo. Šis darbas pavojingas, nes baro sienos ir lubos nestabilios, tad pareigūnai dirba lėčiau nei norėtume“.

Kol kas neaišku dėl kokios priežasties sraigtasparnis rėžėsi į barą. Liudininkų teigimu, jis nukrito iš dangaus be garso, jau neveikiant motorui ir rėžėsi į baro stogą tarsi akmuo.

Manoma, kad bare vis dar yra prispaustų žmonių. Avarijos vietoje dirbantys pareigūnai mano, kad aukų skaičius dar išaugs. Nelaimingo atsitikimo metu bare buvo apie 120 lankytojų. Vieniems pavyko pasprukti, o kiti buvo įkalinti užgriuvusio pastato. Nelaimę tiriantys pareigūnai kol kas nežino dėl kokių priežasčių policijos sraigtasparnis įlėkė į žmonių pilną barą.

Glasgow mieste surengtos gedulingos mišios, sutraukusios tūkstančius lankytojų pasimelsti už žuvusiuosius, sužeistuosius bei jų artimuosius. Užuojautą miesto gyventojams pareiškė Karalienė Elžbieta, premjeras Davidas Cameronas, Velso princas bei Cornwallio hercogienė.

Kol kas neatpažinti 4 iš devynių žuvusių asmenų, tad Glasgow gventojai, kurių artimieji galėjo būti „The Clutha Vaults“ bare, prašomi susisiekti su policijos pareigūnais. 

Video įrašą galite pažiūrėti čia:

2013 12 02 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt