trečiadienis, birželio 3 d.
Nepadorus dainininkės pasirodymas sukėlė bėdų Maroko susisiekimo ministrui
tiesa.com

Po JAV atlikėjos Jennifer Lopez vulgaraus pasirodymo Maroke dainininkei iškelta byla dėl moters vardo ir garbės pažeminimo. Tačiau rimtų bėdų turi ir Maroko susisiekimo ministras Mustafa Kalfi. Jam net siūloma atsistatydinti.

Kaip pranešė bbc.co.uk, valdančiosios Teisingumo ir plėtros partijos nariai tvirtina, kad atlikėjos pasirodymas sostinėje Rabate buvo nepadorus. Ministras sulaukė kritikos dėl to, kad leido koncertą transliuoti per televiziją. Tačiau M. Kalfi pasiūlymą atsistatydinti atmetė.

Šalies Parlamento nariai paprašė surengti skubų susitikimą ir aptarti, kodėl toks pasirodymas buvo transliuojamas per televiziją.

„Twitter“ paskyroje pats ministras M. Kalfi rašė, kad planuoja susisiekti su televizijos etikos komisija ir pabrėžė, jog „tai, kas buvo transliuojama, yra nepriimtina ir pažeidžia transliavimo teises.“ 

Penktadienį J. Lopez koncertą Maroke stebėjo 160 tūkst. muzikos festivalio dalyvių. Vietinė žiniasklaida atlikėją kaltino dviprasmišku elgesiu ir teigė, kad dainininkė buvo „nepakankamai apsirengusi“.

Jei J. Lopez bus pripažinta kalta, ji gali būti nubausta kalėti dvejus metus.

2015 06 10 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt