ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Netikėta karalienės Elžbietos II reakcija į K. Middleton ir princo Williamo atnaujintą virtuvę
Alfa.lt
„PEOPLE“ žurnalas
Karališkoji šeima

Nors karalienė Elžbieta II ir Kate Middleton turi daug tų pačių savybių – jos abi vertina diskretiškumą, lojalumą ir pareigingumą, skirtumų taip pat tarp jų yra nemažai, todėl monarchė turėjo tvirtą nuomonę apie Kembridžo hercogo ir hercogienės atnaujintą virtuvę.

Kate ir Williamas, atlikę kapitalinį remontą, 2015 m. persikėlė gyventi į dvarą užmiestyje. Kai Kembridžo hercogas ir hercogienė įsikūrė Norfolko grafystėje, jie pasikvietė karalienę Elžbietą II pietų ir žadėjo pagaminti lazaniją, tačiau, kaip teigė žurnalui „People“ knygos „Elizabeth the Queen: The Life of a Modern Monarch“ autorė S. B. Smith, karalienė atsisakė.

„Jie turi didelę virtuvę su valgomojo zona. Nesuprantu, kodėl visi žmonės leidžia laiką virtuvėje“, – tuo metu sakė monarchė.

Kate ir Williamas turės daugiau galimybių pakviesti karalienę pietų, nes karališkoji pora planuoja persikelti į Vindzorą, kur jų vaikai – princas George'as, princesė Charlotte ir princas Louisas – pradės eiti į naują mokyklą.

„Persikėlimas suartins karalienę su Williamu bei Kate, nes ji daugiausia laiko praleidžia būtent Vindzoro pilyje“, – sakė karališkosios šeimos draugai.

„Kembridžo hercogas ir hercogienė rodo beatodairišką atsidavimą karališkajai šeimai ir vykdo visas savo pareigas. Manau, karalienei tai suteikia daug vilties“, – žurnalui „People“ sakė S. B. Smith.

2022 08 04 17:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt